Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO sorun bi bakın

Cirit

Öne çıkan mesajlar

oyunun patch inin yaptım ve çektim.oyuna girdiğimde bi orc kükreyip durdu.bekledim.connecting yazısı geldi.ardından şöyle bi yazı çıktıç''This is the stat that affects the characters pow.Cannot equip because of your high level'' bi yardım eli uzatın.mağdur durumdayım :D[signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
lan buraya sizin resminizi koysam altina TOP yazsam TOP lan bu mu diceniz
Sosyal ağlarda paylaş

atladıktan sonra update i launcher la degil de bashka bir siteden indirdiysen sorun update de olabilir.tawsiyem oyunu silip bastan kurman ve update i olan bir arkadasından msn aracılıı ile son update i alman[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

ben patch i çekmedim.arkadaş msn den yolladı[signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Cirit tarafından 02 Şubat 2005 10:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

server ini file inin icindeki versiyon numarasını da 1.279 yap
Yaptıgında da hala calıshmassa tekrar kur arkadasının gonderdii file i bir kenara alıp.Tekrar olmazsa son cozumun tekrar kurup updateleri launcher ın yapmasını beklemen.Farklı bir accountla girmeye calıshtıgında da aynı seyleri yazıo mu ona da bak[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende hiç ne account sordu ne bişey....ben oyunu çektimi.arkadaşın yolladığı exe benzeri dosyaları crack yapar gibi kullandım.oyunu açtım.açtıktan sonra bi orc sureti beliriyo kükreyip duruyo.biraz tuşları karıştırdım enter a basınca connecting dedi ve yukardaki hatayı verdi[signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hasanmezarci, 02 Şubat 2005 07:56 tarihinde demiş ki:
fiyonk makarna güzeldir , düdük makarnada güzeldir ozmn düdük makarna fiyonktur önerilmesi nedendir?
tat ketçaptan dolayı hocam
degiiiiiil mi
dök dök yeeeeee dök dök yeeeee

Çalışan adam nasılda belli ediyor kendini ;) Len daha 2. post tan patlaşmısn konuyu :D[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

hallettim beyler .oynudayım.yalnız chat nası bilmiyorum :( :D vallaha adamın biri beni partye alıp özel bi pencerede konuşma açtı ama ben nası açılıyo bilmiyorum.bide nickimde Daevnor.kimse türk olduğumu anlamıyo :( yardım ltf[signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

simdi eger ozel chat yapcaksan ole kisi ile,adamın ustune tıkla sonra altta private yazısı war ona tıkla.eger ortalıa baarcaksan shout kısmına tıkla sonra enter a bas diyeceklerini yaz bi daha enter la.eger beyaz yazıyla normal bir sekilde yazmak istiosan shout icin dediklerimi normal butonuna basarak yap.partiye yazacaksan party butonuna basarak yap[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 02 Şubat 2005 13:11 tarihinde demiş ki:
said:
Hasanmezarci, 02 Şubat 2005 07:56 tarihinde demiş ki:
fiyonk makarna güzeldir , düdük makarnada güzeldir ozmn düdük makarna fiyonktur önerilmesi nedendir?
tat ketçaptan dolayı hocam
degiiiiiil mi
dök dök yeeeeee dök dök yeeeee

Çalışan adam nasılda belli ediyor kendini ;) Len daha 2. post tan patlaşmısn konuyu :D

yok be abi ne konu patlatması ben patlamışım orda saate dikkat edersen uykusuzluktan radyo reklamlarını yazdıgımı farkedersin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...