Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben bırakacam yetti bukadar olmaz

Reflective

Öne çıkan mesajlar

abi ne şanssızlıktır anlamadım
2 gün abyss kastım çıkan paralarla abyss aldım sonra bende olanlarla birlikte 51 abyss etti.
gittim o adi şerefsiz adamdan abyss oynadım fp ve böreklerden bide 3 upgrade scrollden başka bişi çıkmadı
sonra hadi gidiyim iki wizard uplayıp satıyım biraz param olsun dedim
yok oda olmadı kalan bütün param +1 wizard ları +2 yapmaya çalışarak geçti 10 wizard staffın 2 si +2 oldu
geri kalanı patladı
+2 ler +3 olmadı ben o anwilin ta ... neyse
bukadar şanssızlığın ardından cebimde 5 kuruş kalmadı lanet oyundaki şanssızlık nedeniyle bırakıyorum sinirden neredeyse makinayı parçalıcam olmaz böle bişey
forumlardayım gitmiyorum burada iyi zamanlarım geçti[signature][hline]Knight Online
Nick :ViernaDoUrden Level:5x
Server: Diez Speciality:Lightning Mage
Race:El Morad (İnsan)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırakın oynanmaz u oyun artık lag para hepsi problem
oynamak için saat kuruyordum sabah 4e
yok artık dayanılmaz gelior adama tekrar ultima takılırım heralde
nus değil bu arada cus
cusla bile ben +5 yaptığım zamanı hatırlıyorum
bu gün bunca olan bu şanssızlık beni baya bi oyundan soğuttu[signature][hline]Knight Online
Nick :ViernaDoUrden Level:5x
Server: Diez Speciality:Lightning Mage
Race:El Morad (İnsan)
Sosyal ağlarda paylaş

yaw arkideşim madem cusla upgrade yapabiliyorsun.
ne uğraşıyorsun yap 4 5 sat gitsin cusla yaptığın itemları.
hazır al en temizi.
bu hafta 2 tane 5 den 6 ya busla chitin patlattım.
şu 15 günde patlattığım 13 tane chitin var.
ve oyunu bırakmayıda düşünmüyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

La VangeL olm siz bunlari diyorsunuZ O zaman benim gibip intahar etmem lazim :) dimi lem.Uzerimde Full +6 seT waRdi elimde +7 wizard,unique pendant yuzuk falan hepsi gitti :) durun o zaman ben bi gidip intahar edeyim :)[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

bırakma,lag azalacak banlardan sonra zaten bir de millet wow a gecmeye baslıyor hızla.duzelecek lag durumu.olayın para kısmı da sana kalmısh artık.simdi patlatırsın ilerde super malzeme cıkarırsın hc belli olmaz[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

wala ben bi account actım wow da ama sarmadı konrolu klavye ustunden falan bakalm bi de subat sonu gibi paralı olcak su an free.burda alıs mouse la oyamaya sonra orda klavye ustunden olmuo yani.ama grafikler falan gayet ii.
yine de KO hastalıgına kapıldık bi kere[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Ko mo yalan olucak.:D Ne umutlarla başlamıştım Ko ya hiç unutmam. Böle lvl 40 falan olunca eslant yollarına giderken ne anılarım oluştu ;) ama oyunda adaletsizlik diz boyu. Bizm yaptığm macroydu loot tu falan hikaye. yapsan yapsan bi uniqe item alırsın. Adamlar aşmış artık bu oyunu. oynamanın bi amacı kalmadı be abi. Oyunu yönetende iş yokki oyun da olsun. Sende artık çık o pazardan git lvl kas biraz :)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

hoşgeldin aramıza birader.
az mı dömeldik o abyssçinin önünde 100 lerce abyss i bozdururken -sag yap sol yap sen -şurda dur ben burda durim-
-yok olmadı yine rice cake off ya of - -bişey çıkarsa şu fişekleri patlat millet anlasın voliyi vurdugumuzu- -lan içim dışım fp oldu allahsız - - yemin ettim yamultucam o herifi yine rice cake çıkarsa-

böyle anılarımız oldu daha ilk yaptıgım bowda bala nusla +7 yapmıştım +8de parladıgını söyledi bi arkadaş hade dedim paraya kıyiim bus alim gittim aldım fln yine patlattık ne silah kaldı ne bişey o arkta busla +7 staff yapmıştı oda patlattı. o gün bugündür böyleyiz ne para kazandıysak hepsini upg.e abyss e ve gob a yatırıyoruz cz dalgamız olmadıgı için en zevkli gelen olaylar bunlar şimdilik

hea bu arada 1 kere iron bow çıktı abyssten 30m+5 bus a sattım onun için bana pek koymuyo başlarda çok fenaydım ama bende aynen senin gibiydim. çıktıgı zaman rahatlıyosun hocam milat oluyo oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...