Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level Atlamamıza yardım edin biraz lutfen!

KingMadboy

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar yuksel leveldeki arkadaslar yaratık kesmeye gittiginiz zamanlarda bizleride aranıza alsanız biraz exp kassak yardım etseniz olmazmı! item ve ya para icin istemiyorum ama oyunda fazla tanıdık arkadasın olmadıgı zaman 35 den sonra kasmak baya bir zorlasıyo! degigim gibi item veya para için istemiyorum hatta gelen para ve itemleride geri verebilirim party bitince! istegim biraz lvl kasmak! hatta yardımcı olursanız bende size hediyeler verebilirim ( rüşvet ) :)[signature][hline]Server: Ares 1 - 2 (hangisine girebilirse)
Nick : Kefase
Class: Kendini Mage sanıyo
Race: insan takliti yapıyo
LvL: Enson 35 di ( boyuna level artacagına dusuyo 2 gundur)
Clan: Hergün degişiyo
Sosyal ağlarda paylaş

tuhh be bi yardım sever kalmamıs :( bankada 1500hp +1000hp +150dex +150int scr ler duruyo[signature][hline]Server: Ares 1 - 2 (hangisine girebilirse)
Nick : Kefase
Class: Kendini Mage sanıyo
Race: insan takliti yapıyo
LvL: Enson 35 di ( boyuna level artacagına dusuyo 2 gundur)
Clan: Hergün degişiyo
Sosyal ağlarda paylaş

yardim isteyince pm ine sole bi msj gelio
ama o mzxr midir nedir Turkforeverx cook kasıyor adamı,lvl atlat lvl atlat.
11 yasında bu arada eleman.haberın olsun.benden duymadın :D amma dedikoducuyum ha.[signature][hline][code=php] KNIGHT ONLINE
Server Ares,Diez,Xig
Lvl 35,32,37
Archer,Mage,Assasian
?>[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

30 ları da kendi aranızda parti kurarak halledin artık noob lugunuz gitmis uzerinizden.
daha ne yapalım brethte on saat durup level mi kastıralım size.
tamam yardım ederiz de bizm de levele xp ye ihtiyacımız ar onu dusunun.35 e gelmishin kazık kadar olmushunuz level dilenmeyin bu evrelerde artık.bana level aldıran yoktu iki noob parti kurar buyuturduk partiyi[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 35 ten 40 a kadar çok bayık bi periyod var arkadaşın dedigi dogru onunçündürkü tavsiye saglam bi dk partisi fln kurman. yaratıkların az xp vermesi önemli degil önemli olan ne kadar sıklıkta xp geldigidir. orcsan brethte zombielerin bi mekanı var oraya lvl 45 magelerle fln gidebilirsin ordada lokum gibi gelir xpler.
Sosyal ağlarda paylaş

isin ilginci gelio adam mesela dun brethteydim alt klandan arkadashlar warsa dusuk levelli ardım edelm die gittim.partiye al dedi denedm level diff dio. bunu soledm kusura bakma dedm.adam ustune kufur etti bir de. Sonra gel de parti kur bi daha yokh.Bende partide bi kac level aldırdım,town a gittim elemanın biri parti attı direkt kabul ettim.Yabancı bi adam gelmish ole mage basına canı sıkılmısh dedim noob toplayabildigin kadar topla sonra dk ya.Parti kurmadan yardım etmek daha faydalı oluo ve bash agrıtmıo en azından.Tek level in kac pm leri ile ugrasıosn[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

onun bir sınırlaması war eger klan dısı insanlarla parti kuruyorsan.senin levelinden en dusuk sekiz level en yuksek sekiz level gibi bir sınır.SEn max. leve 45 le min herkesle kurabilirsin.nooblarla herkes level kurabilir o yuzden minimum un herkes oyuyor.mesela level 40 oldugunda level 31 ve 30 la parti kurmana izin vermicek.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dejin, 01 Şubat 2005 16:42 tarihinde demiş ki:
ares teki orclara yardim edebilirim!!!

Ah benim yardım sever arkadaşım:D Bana her yardıma kalktığında hep ölmüştüm;) Şaka bi yana dejin karakterler sağlam yardım isteyn ona bi özel atsın derim.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...