Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Site açılmıyooo! (imdak!)

yosun

Öne çıkan mesajlar

Binimum her site açılıyo bağlantımda herhangi bir sorun yok bitek www.flashkit.com açılmıyo, site engellenmişmi flm mı diye baktım o da diil (ki dün flm açılıyodu)....

Şu anda denettiğim 3-4 kişi açıldığını söyledi ama bende açılmıyo, hatta bağlanmaya bile kasmıyo, direk "sayfa görüntülenemiyor" hödösü çıkıyor :(

Neyle ilgili olabilir bu? naaapabilirim fln flm :) saolun şimdiden

(internet ayarlarını otomatiğe alıpta denedim bu arada)[signature][hline]Streea the Mincer
Reany the Necro
Froc the Merc
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

evet bugün bazı sitelerde yaşanan bir sorun omurga bağlantılarımızdan biri çökmüş durumda ve bazı santrallere ulaştırılamıyor bilgi ben bazı siteleri anca birkaç kez adres çubuğunda entera basarak açabildim yakında düzelir[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu sıralar telekoma kufretmeyen vatandas sayısı cok az o kadarki bankalar bile 12 yi gectiginde islem yapamaz hale geliyor bugun bir bankacı abim musterinin yanında dayanamayıp ana avrat sövdü :D[signature][hline] Sözlük |~| Mail |~| Msn |~| Icq |~| Info
Bazı Şeyler İçin İyi Olmak Yetmiyormuş Sevilmek İçin , Aşk İçin İyi Olmak Yetmiyormuş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Agirol, 01 Şubat 2005 21:58 tarihinde demiş ki:
aynı sorun bendede war we bu sadece tek bir sitede oluyor diğer siteler rahatça açılıyor ama sorun tek bir sitede war aynı şekilde başkaları bnm açamadığım siteyi açabiliyorlar.

bende sadece bu sitede oluyo diye bunu bireysel bi sorun zannetmiştim ama biraz daha dolanınca bi kaç siteye daha rastladım açılmayan... Aynı şekilde netten konuştuklarımda (aynı siteler değil) bazı sitelerin açılmadığını söylüyo... Yine Türkiye'nin genel sorunu :)
Umarım biter en kısa sürede acilen ulaşmam gereken bi kaç site var ve hiç birine ulaşamıyorum :([signature][hline]Streea the Mincer
Reany the Necro
Froc the Merc
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...