Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Files ---> Cnbc-e

Gallant

Öne çıkan mesajlar

Kingpin o bolumun sonunda yanlıs hatırlamıyorsam bi konusma vardı scully'nın. Şu tarz bişeydi "Makineler tarafından gonderılen mesajların halusinasyonmu yoksa gercekmı oldugu saptanamadı. Bu dosya Cozulmedı ve Gizli dosyalar bolumundekı rafına kaldırılıyor" Tam net hatırlamıomda bole bısıydı. Yani belli olmadı kımın yolladıgı.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

21 hazirandan itibaren her hafta pazar akşamları 22.00'den 24.00'e iki bölüm üstüste olarak yayınlanıcak
kaynak:cnbc-e dergi[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elma, 30 Mayıs 2004 21:14 tarihinde demiş ki:
bi ara bi bölümde vardı. esrarengiz bi adam var. özel yeteneği ile baskalarının kılığına giriyo. seslerini taklit ediyo filan.

adam mulder olmustu . scullye asılıyodu ..

dünkü bölüm mükemmeldi..

haha o bölümü biliyorum. süperdi :=)[signature][hline]Faust® - Noir uo shard
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bitti. Oha falan oldum resmen Özellikle Bitmeye yakın olanlar dehşetti. Gerçekten saglam bölümdü.

En sonda bi tabutu gomerlerken Topragın altında ki tabutun ıcındeki ceset canlıydı. Kimdi o? tam çıkaramadım.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 01 Haziran 2004 01:24 tarihinde demiş ki:
Şimdi bitti. Oha falan oldum resmen Özellikle Bitmeye yakın olanlar dehşetti. Gerçekten saglam bölümdü.

En sonda bi tabutu gomerlerken Topragın altında ki tabutun ıcındeki ceset canlıydı. Kimdi o? tam çıkaramadım.

Hayır Bouveis diil, Whartondı. Hani bi önceki gece Bouveis onu öldürdü ya. Normalde ölmedi adam işte. Bizim askeri orda gömerlerken adam canlıydı.

Yanlız orda bir hata var. Askerler asla öyle gömülmezler. Özel askeri mezarlıklar vardır ve bütün mezarlar o kadar düzgündürki ağzınız açık kalır. Bütün işaretler de aynıdır. Gömülürken tören yapılır falan. Burda zavallı adamı direk local mezarlığa gömüyolar.

Bouveis çoktan gömüldü.

Ve evet sonda olan olaylar baya güzeldi. Özellikle Chester'ın çoktan ölmüş olması baya ilginçti.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths]
Curse Alliance
Sosyal ağlarda paylaş

chesteri görenin sadece ajanlar olmadigida var..
albayi oraya o sekilde gömmeleri belkide girdigi pis isler filan dicem direk dışlanmış olma modeli. bölümde sadece scullyinin elindne cian herif oha dedirtti gerisi iyiydi :)[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

heh evet o tabutun içindeki wharton idi.o zenci adam yüzüne bi toz fırlattı(hani böyle vücut faaliyetlerini azaltan,nerdeyse vücudu ölü gibi yapan toz) o yüzden öldü zannedip gömdüler...
bi de boneparte'ı o genç asker de gördü,o çocuk da burdayken konuşmam falan dedi,o neydi acaba?[signature][hline]Rangermania

evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

angelus ordaki olay şuydu. şimdi, benim annadıım kadarıyla whalton o chesterı yaratmıs. chersterı da ajan gibin kullanıyo. fbi bişi biliyomu filan diye de mulder ve scully ile görüştürüyo. sonradan bi ara mulder yakalamaya calısıyo chesterı fakat kacıyo cocuk. mulder bi kedi görüyo. o kedi chester işte başka kılıa girmiş. whalton öle yapmıs yane. zaten dikkat edersen son sahnede scullynin elinden bi el gibin bişi cıkıyo. sculyy kurtuluyo. sonra arabanın üstünde yine o kedi görülüyo. o kedi whalton işte. yani onun kontrolünde.

zaten bölümde bouvais hiç büyü yapmıyo. whalton şerefsizi askerleri mültecilere işkence yapmaya zorlayınca bouvais ayaklanıyo. hiç gücünü kullanmıyo yani. whalton büyücü olan. zaten bouvais ile de önceden tanısıklıkları olmus.

askerin chester burda iken konusmam demesi de şundan. askerler biliyo whaltonın ne mal olduunu, büyü neyim yaptıını. ama söleyemiyolar. sölerlerse baslarına o 2 askere olan şey gelicek. ölücekler sonra. o yüzden tırsıyo chesterdan . chester demek bi annamda whalton demek çünkü.[signature][hline]all fired up
Sosyal ağlarda paylaş

10 dk sonra fln başlical bugünkü bölüm
gene güzel bi bölümdür umarım
bu sefer uzaylılarla ilgili olsun:)[signature][hline]Rangermania

evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

oha bu kadar olur
uzaylılarla ilgili sanırım bu seferki bölüm

edit:yalnız öyle bi gaza gelmişim ki