Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Files ---> Cnbc-e

Gallant

Öne çıkan mesajlar

bende pearl harbor izlicem diye izlemedim ya onu :S ara sıra baktım ama sarmadı beni orası burası kopan ama ölmeyen adam öğğ midem bulandı =P ne zaman eskisi gibi uzaylı bölümleri olcak ya böle hikaye olarka birbirinden kopuk bölümler hoşuma gitmiyo[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

:lol: o nasıl oluyo öyle ya
cnbc-e yazın ne güzel hafta içi her gece saat 2de veriyodu deli gibi izliyodum
şimdi bi hafta beklioz öteki bölüm için[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]

[Bu mesaj rockncoke tarafından 28 Aralık 2004 15:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eheh tgrt bu adamların keyfi ole ıstıyo belkı :P

Ya sorma hocu ben cok sinir oldum o olaya sırf bu yuzden unutyorum her hafta ızlemeyı pazar gunlerı yarım yamalak kalıyo diziler arasındakı bolumler.

O hafta ici her gece 12'de yayınladıgı donem superdı ya BOlum atmaladan ızlıyodum[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum.
Hafta ıcı full yayınlanırken tek bolum atlamadan haywanlar gıbı kacırmadan ızlerdım her gun.

Bu hale geldı 2 aydır falan cok cok nadir izlemeye basladım.

Zaten izleyici kaybı yasamıslardır bence. Of Cnbc of[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

scully yatti kalkti adamla :P belinede sekil dövme yaptirdi ha..
onun disinda sux bölümdü ölesinemi cekmisler nolmush
bide bu cnbc ya dizilerin bölüm numalarini okumayi bilmeyen birilerini getirdi bu isin basina yada ben iicene kafayi yedim[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Apocalypse Class Battleship Vampire
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
İzlemedim, özetleyebilir misiniz?[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

valla bi an "anannııı" modunda geri cekildide sonra bakti iicene bi..
güzel bölümdü usaylilarda abartti olai canim öle ucaktan adam kacirma(yi deneme)
kacinci sezonun kacinci bölümündeyiz biz su an bilen varmi?
bu arada su izleyemeyen arkadaslara gece tekrari var sonraki hafta cumartesi günü saat 18-19 civarlarinda yine tekrari var daha ne istionuz :P oturun efinizde izlein kardesim :)[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Apocalypse Class Battleship Vampire
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...