Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Files ---> Cnbc-e

Gallant

Öne çıkan mesajlar

İzledim az önce gecen haftakı bolumun tekrarını.

Guzel bolumdu. X-Files ve devamı icin ciddi ve ızlenılmesı gereken bı bolumdu kesınlıkle. Cunku dızının başı oluşu gıdı$atıyla ılgılı bılgıler vs vardı.

SPOILER(Spoiler tagı calısmıyo bende)

Yanlız Mr X'in neden tam ölürken kanıyla yere SRSG yada SRGS mıydı bole bısı yazdıgını anlamadım? Açılımı neydi... [signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 23 Ekim 2004 18:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Secretary of bilmemne. Dizinin sonunda mulder sarışın bir hatun ile konuşuyor ya. Hatun buna resim felan verio. Orda kadının çıktığı kapının üstünde ölen adamın yazdığı kısaltmanın açılımı yazıyordu. Bu işaretlenme olayını pek anlamadım gerçi ama güzel bölümmüş.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

bu değil bi önceki bölüm beni öyle gerdiki hançerimi yastığımın altına koyup uyudum öyle ''ya benim başımna gelirse yada penceremden bakarlarsa'' denecek tarzdan bir bölümde değildi alakasız küçük bi kasabada geçiyordu ama öyle gerdi ve midemi bulandırdıki rahat uyuyamadım. Bölüm amerikadaki iç savaştan beri akraba evliliği ile neslini sürdüren bir aile ile ilgiliydi. Kusucam sanırım....uzun süredir ilk defa birşeyi izlerken surat ifadem ekşidi.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Psikolojik resimli bolumde yani son bolum oluyor sanırsam .. Adı ne bilen varmı bolumun ?[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

gözler süper ya scully bakınca kımıl kımıl oynadı hele. Buarada Scully olayı bilimsel açıklamak için çırpınırken, Mulderın sırıtarak ''hı hı hı tamam oldu canım geçecek'' tarzı bakışıda öldürdü beni heeh[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...