Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Paticik Radyo] 1 Şubat 2005 Yayını

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Ne zamandır çalmıyorduk bende özlemişim farkettim dünden bugüne bi Iron Maiden programı yapasım geldi buyrun yaklaşık 3 saat sürecek :)[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Iron Maiden son şarkı geliyor Paschendale ardından havayı bozmadan karışık kuruşuk bişiler çalıcam devam yani :)[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

:) yasaktı bir ara iron maiden çalmak :)[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

İmzamda bir playlist linki var oradan çalabileceğim şarkıları görebilirsin Angel Witch cd lerimde bir yerde olacaktı bakıcam bulabilirsem çalarım tabiiki. Onun haricinde listemden seç beğen al[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen arkasından geliyor ayrıca belirteyim burdan bilmeyen kalmasın hastasıyım Running Wild'ın[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda bi oraya bi buraya bakıyorum ondan olabilir durdum buraya bakıyorum sadece[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...