Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İğrençliğin bu kadarınada pes !

uncla

Öne çıkan mesajlar

şu an atv'de izliyorum a takımı'nda bi doğu ilinde çekiliyor görüntüler bi tane kurt aç kalmış köye sadece aç karnını doyurmak için yemek arıyor çöpten orada bulunmakta olan insanlar(!) hayvanın ağzını ve ayaklarını bağlıyorlar birbirinden iğrenç işkenceler yapıyorlar hayvana ya anlatamıyorum yani gerçekten iğrenç, ordaki iki ayaklı insanlara(!) tek diyeceğim laf, ALLAH BELALARINI VERSİN!
açında izleyin hemen izlemiyorsanız[signature][hline]R+
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
televizyon'da "çocuklara izletmeyin" veya "18 yaş sınırı" gibisinden birşey yazdı mı?[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 139)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ah geçen günde show tv'de böyle birşey olmuştu. izlerken kusup ağlıyordum. keşke savaş ay, o yazıyı yazmasaydı. savaş ay'a uyuz olurum. uyduruk habercilik yapar. kesin dava açmak lazımdı o zaman. atv haberin başına geçtiğinden beri (atv genel haber müdürü) atv haber çok değişti...[signature][hline]===> orc_lord <===
|playingarena|Pati Pet
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
oradaki köpek dövüşleriydi. pittbullara karşı güçsüz köpekleri dövüştüyordular. köpekler canlı canlı öldürüyordu. insanlar bağırıyor, para üstüne bahse giriyorlardı. sonrada yenilen tarafan köpeğini bile bırakıp diğer pitbullara yedirtiyordu. 2-3 gün hep gözümün önündeydi. hele bir kurt köpeği vardı o çok köyüdü :(
izlemeyin bu uyduruk savaş ay'ı..[signature][hline]===> orc_lord <===
|playingarena|Pati Pet
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
kesinlikle etmez savaş ay. iğrenç birisi.
hayvanlara böyle davranan birisi insanlarada böyle davranır ki, pek çok piskopat tanıyorum...[signature][hline]===> orc_lord <===
|playingarena|Pati Pet
Sosyal ağlarda paylaş

o görüntüleri tekrar izlerseniz kurtun gözlerine bir bakın. bir gram bile korku emaresi yok. seyrederken resmen özür dilerken buldum kendimi kurttan.
Ayrıca bu görüntüler 6 sene önce çöpçüler tarafından çöp arabasının arkasına atılan ve üzerine çöp ezme pistonu inerken bile gözlerini kısıp kuyruk sallayan sakat sokak köpeğini hatırlattı.
Ben çok ağır küfür ediyorum ve bela okuyorum bu kişilere, ailelerini falan da karıştırarak ve işallah diyorum yanımda biyerde böyle bişey olur da...
Sosyal ağlarda paylaş

bu bildigimiz kurt dimi? hani kendi bolgesine girdiginizde eger cok acsa yada yeni yavruladiysa kucuk cocuklari acimadan parcalayacak olan kurt? yada koye girdiginde cop yada herhangi yiyecek olan birseye saldiran kurt? iskence yapmalarini bende ayipliyorum da biraz kredi verin insanlara da kendilerini koruyorlar.[signature][hline]There is no worse death, than the end of hope...
Sosyal ağlarda paylaş

Ehh tahmin edersiniz artık kim olduğunu

"whallami; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 32; Ülke:Yurtdışı 01.01.2005
İstanbul, Laleli'deki Tozbey Oteli'nde, 17 Kasım 1996 tarihinde çıkan yangında 3'ü Rus, 15'i Ukraynalı 18 kişi hayatını kaybetmişti. Tesadüfen olay yerine ilk gelenler arasındaydım. Polisler, itfaiyeciler, vatandaşlar canla başla yaralıları taşırken, ekrana şapkasız çıkmayan, aynı zamanda gazetede köşesi de olan haberci "Abi" olay yerine geldi. Otelin dumandan kararmış koridorunun duvarına elini sürüp yüzünü kirletti. Bununla da yetinmedi, söndürme çalışması nedeniyle koridorda oluşmuş kirli suyu üstüne başına sürdü. İnsanların acısını arkasına fon yapıp çekim yapması için kameramanına talimatını verdi. Güya kurtarma çalışmalarında bizzat bulunmuş havası verecek! Olaya şahit olan bir komiser, "Ahlaksız herif, burada bir sürü insan öldü. Film çevirmeye utanmıyor musun?" diye bağırınca hemen sıvışmıştı. "[signature][hline]Deniz, Yıldızlar, Yakamoz ve bir kupa nescafe...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...