Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+8 itemi olanlar gerçekten lvl düşüyorlarmi ????????

Ani

Öne çıkan mesajlar

+5 ten sonra BUS basacan +7 oludumu yada +6 ben +6 derim basacan Trina ları +8 olacak[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne kadar güzel söylüyorsunuz.
5 den sonra bus kullan sonra trinas filan.
ya arkadaşlar metod diye bir şey yok.
diez in en iyi itemleri olduğunu düşündüğüm bir arkadaş benim gauntlet i 5 den 6 ya bus la yaktı ya.
yok trinas mış yok bus mış.
varsa kesin bir metodu söyleyinde bizde öğrenelim.
+6 glave var 2 tane trinas var, yinede upgrade yapmaya tırsıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bak tahmini olasılıgı yuksek bir method anlatıyor orada.Kesin bir metod bu oyunda ne abbys icin ne upgrade icin ne de chestten itemcıkarmakicinwar.Sadece olasılıkları guclendirebilirsiniz.Arkadasın anlattıgı trinas lı metod da olasılık guclendirmeye dayalı mantıklı bir metod.
Tam kesinyapılıo die birsey soyleyen warsa gelsin buradan yaksın[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

yaa aslında upgrade ısınde kımseden tawsıye alma kendı bıldıgın gıbı yap .Adam bıse der en yakarsın sonra olmaz.Adam uzulur falam.Ben rogue chıtınnus la +5 yaptm dex ı eklyıp sattm.Sonra dıger rogue chıtını yıne +5 yaptm nus la aclık bus lşa +6 yaparken yandı acayp sınırlenmmıstım kımse bunun altına gırmesın.Tehlıkelııııı
Sosyal ağlarda paylaş

walaaslında ole biraz blessed le normalle hangi seviyelerde upgrade gerceklesio onu ogrenmek yeterli.Dun aksam ben de bi arkadashın viper ına elemental damage eklerken elimde patladı cok uzuldum.Adam neyse salla flam dio ama uzuldum bi kere adama yapıp werecem cillop gibi en azından bi +5[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

abi en iyi yönyem CUS ile 5 tane FP yi patlacaksın silahını upgrde edeceksin normal upgrade ile[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

bende de süper şeyler var +3 gömlek +1 şort +3 kılıç +1 kalkan +1 ayakkabı 2 tane +2 küpe +3 yüzük +3 de fular var ehuehu bu rezil şeyleri nasıl artırcam ben 2 tane upgrade scroll vardı kullanamadım bi türlü sonunda sinirlendim npcye sattım itemleri +4 yapabilen bi armor upgrade görevi gördüm üzüldüm işte o zaman boşa gitti 2 tanesi diye kimbilir ne kadar korkunç işe yararlardı off canım sıkıldı
Sosyal ağlarda paylaş

yaw diom yadun viper patladı ondan ikigun once de bashka bi arkadasha wizard staff+5 yaptım glacier damage lı ve +1 den itibaren ard arda dort NUS kullandım arada hc bi item patlatma yapmadan.Olasılık ishte.Rastgelelik saglayan fonksiyonlarwardır onları oyunda bu item cıkma upgrade de algoritmanın icine yerlestiriyorlar.Eger sen o fonksiyonları tam olarak cozebilirsen birseyler yapabilirsin.Bunu cozmek icin de mesela abbyste bir serverda butun olasılıkları item cıkma sayılarıyla listelemen we hangi sırada olduguyla listelemen gerekli.Hatta birkere de yetmeye bilircunkubu periyodik birfonksiyon olmayabilir.O yuzden itemlar rastgele cıkıyor diyelim gecelim.Hayatta hicbirsey rastgele degildir aslında herseyin bir formulu wardır. Einstein kuantum fiziginin birsafhasını ortaya cıkardıktan sonra soyledemishti:
Tanrı zar atmaz.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

bu gün +4 durandal ı +5 yapmış bulunmaktayım....Formada daha önce okumuş olduğum bir msg nedeniyle önce +4 poison damge li bir silahı upgrade scrolla kırdım(yada kırıldı şansımı denedim :)) ama kırıla ihtimalini göze alıp feda ettim........

Kırlınca yine upgrade scrolla +4 durandal ı gönül rahatlıyla +5 yaptım belki şansla oldu ...........tam bir taktik değil ama bu şekilde yaptım tavsiye etmem gitti canım +4 spear attack ıda 84 tü hani :).........[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

bu gün +4 durandal ı +5 yapmış bulunmaktayım....Formada daha önce okumuş olduğum bir msg nedeniyle önce +4 poison damge li bir silahı upgrade scrolla kırdım(yada kırıldı şansımı denedim :)) ama kırıla ihtimalini göze alıp feda ettim........

Kırlınca yine upgrade scrolla +4 durandal ı gönül rahatlıyla +5 yaptım belki şansla oldu ...........tam bir taktik değil ama bu şekilde yaptım tavsiye etmem gitti canım +4 spear attack ıda 84 tü hani :).........[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...