Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iTemlerin türkçe KArŞılıĞı

Koptagel

Öne çıkan mesajlar

oQo bırak abicim bu hayalleri. BOş işler bunlar. VE eminim sen onu yapınca garibadan çok kendine alırsın;)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

hayır ben sadece Chitin shell ile 2 tane Shardı alırım adamın bankası Shard raptor doluymuş alırım shardları bide 100m para alırım gerisini dagıtırım Gold Bar Alip fiyatını 10 coin yaparım Bulcan ların orda kim alirsa sevinsin :)[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiom dün adamin biri Msn sine eklemiş abi ben kendime güveniom bu adamı döver alirim işkence yapar sifrei alirim yeterki adres ver dio :)[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Her insanın içinde midesinde öyle bi gaz vardır. ama genellikle yolda patlar ;)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...