Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teknoloji Televizyonu

Murk

Öne çıkan mesajlar

Bizimkiler Giga.de gibi bir şey yapmışlar bugün farkettim dün başlamış yayına kanal. KabloTV'de S33 bandında. www.teknolojitelevizyonu.com[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.

[Bu mesaj Murk tarafından 29 Ocak 2005 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Orada çünkü yayın sırasında da Marmara Eğitim hödösü diye sürekli reklam yapılıyor.

ekleme: Uydudan da izleyebiliyormuşsunuz frekans falan sitede yazıyor şuanda bende oldukça kastırdığından bakamıyorum isteyen bakar.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.

[Bu mesaj Murk tarafından 29 Ocak 2005 22:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bazı belgeselleri çok ezik olmuş.
salak birkaç japon su sesinden müzik yapmaya kalkmışlar. kulaklarını çeşme gibi biryere yastlamışlar:"oh my god!very very beautiful, very relaxing.." :)[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 139)
Sosyal ağlarda paylaş

siteyi geçtim incelemedim bile kanalı o kadar teknolojiyle ilgili seyler verdigini gormuyorum arada bakınıyorum diger kanallar nasıl bir firma hakkında reklam yapıyorsa bunlar daha fazla ayrıntıya giriyor anca o kadar benim favorim : discovery :)[signature][hline]hastasıyım!!!! neyinmi? ahada : The Kovenant - (1999) Animatronics
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel olabilir bu kanal henüz yeni yakında daha bi etkili olucak gibime geliyor. En azından bizim de bi teknoloji kanalımız var arada animasyon tarzı birşiiler gösteriyorlar anlamadım ama hoşuma gitti.[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

bende geçenlerde bu kanala denk gelmiştim zaplarken...bilgisayar efekti gibi abuk subuk bişi gösteriyolardı sanırım 5. sn de bayıp kanal değiştirmiştim...ama bi tekrar bakarım..[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...