Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

frikiçiler de buraya

Doo_m

Öne çıkan mesajlar

Ya bi türlü gol atamadım ba$ka bi frikik vardı daha kolaydı sen topa nerden vuracagını belirliyodun doldurup çekiyodun adreside pati deydi.bulamadım ben bulursanız p.m atın bana yaw cok güsel oyundu o :D[signature][hline]Kendinin alabileceğin bir hakkın başkası tarafından sana verilmesine asla izin verme

[b]Mail | MSN Messenger | Icq uin | Pati Sözlük
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 25 Ocak 2005 13:49 tarihinde demiş ki:
Do_m
ytaptıgın ayıpmı desem artık ne desem yani bilmiyorum acaba bileremi yaptın ama insan biraz arar ya varmı yokmu diye
bi de önceden acılmıs bır baslıkla nerdeyse aynı gıbı
http://forum.paticik.com/view.php?id=107963
yani kısaca açılmıştı
hrrrr ben açmıştım :P[signature][hline]Şanlı FenerBahçe için TIK!
Sosyal ağlarda paylaş

Topun tam yarısının biraz altına kalecinin tersi tarafına tıklayın önce. En kenarına. Sonra alttaki rakamların olduğu yerin sınırına kadar çekin ve biraz topa tıkladığınız yerin tersi yönüne götürün mouse'u sonra tekrar tıklayın.

bikaç defa deneyin. Mesela alanın soluna çok yakınsanız topun sağ kenarında ortanın biraz altına tıklayın sonra aşağı yeşil yerin bittiği sınıra kadar çekin sonra sola 50 dereceye yakın bir açı verin ve tekrar tıklayın. Sola ne kadar yakınsanız o kadar büyük açı ortaya ne kadar yakınsanız biraz daha dar bir açı ile falso vermeniz lazm.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...