Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye serveri için el ele

Realylook

Öne çıkan mesajlar

Abi birisi çok iyi bilgi alsın nerden alıcaksa sonrada yazsın. bütün konu boyunca birbirimize soruuyoz bu nasıl şu nasıl diye. Ama bence biz bu konuyu paticik yönetimine taşıyalım onlar yapsın. Hem gm derdi kalmaz. forumdaki gibi adaletli olur herşey. (hadi lan dediğinizi duyar gibiyim ;) )[signature][hline]Bir Steel Birghtblade Sözü ;
Est solarus oth mithas...

Sosyal ağlarda paylaş

Paticik yönetimini ne alaka abi :) adamların ko serveri acalım gibi bi derdi yokki :) gülerler sadece.

Oyunun yapımcısı bu
www.mgame.com
Belki buradan bilgi alınabilir,tek sorun capunca olması :D
Pazarlama bölümünden Nihakatamu Tutsikimi beyle görüşceksiniz,bağlıyorum 1dk :D

[Bu mesaj Buzk tarafından 31 Ocak 2005 10:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi alakası olmazmı. Oyuna girerken altta www.paticik.com yazsa çokmu kötü olur sence.;) ki bunu yapıcak kasapsiteleri vardır bence. Ona bakarsan soldat la ne alakası var adamların? ouyunu onlramı yazmış?(yazmışlarsa bu birdaha msj atmam bu konuya ben;) ) ama açmışlar serverı :D bununda bi yolu oalbilir. paralı yada parasız. nese iş vakti görüüşürüz...[signature][hline]Bir Steel Birghtblade Sözü ;
Est solarus oth mithas...

Sosyal ağlarda paylaş

KOLAdmin le koforumlarından pmlesmekteym offical server ve internet sitesi olaylarını.Ozel bir sirket ismi werdim adama ilginmek istiyorlar hem server hem de internet sitesi ile ilgili diye bir basvuruda bulundum.Official olayını kesinlikle desteklemeyiz diyor.Zamanında diger ulkelerde actıgımız serverlar da oyunun hazırlanmasında yardım eden sirketler tarafından acılmıshmısh.Su an da resmi olarak dısarıya bir server actırmayacaklarmısh. Ben site olayı icin kasıyordum ama burada forumları da gorunce server ı da araya soktum.Offical server dusunenler varsa unutulması yararlı. PvP icin kasılabilir ama[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...