Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

premiumluk nasıl bişiy

KingMadboy

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar şimdi premium üye felan olmak isityorum fakat sormak istedigim 1 2 sey var mesela ben şimdi üye olsam 30 gunmu surem var? yoksa her ay mı almak gerekiyo!
faydası olurmu birde sitede nerden alcam bu üyeligi ?[signature][hline]R.madboy

[Bu mesaj KingMadboy tarafından 31 Ocak 2005 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

30 gunmu surem var? yoksa her ay mı almak gerekiyo!
yazmışsın
bu ikisi aynı şey değilmi?
artı bu konu ile ilgili daha önceden açıklama yapılmıştı.
artı oyun içerisinde f11 tuşuna basarak detaylı açıklamaları görebilirsin.
artı yok kesmedi beni dersen, senin için bir kez daha açıklama yapayım..
Sosyal ağlarda paylaş

premiumdegilde ultrapremiumtavsiye ederm.knight cash i degelio yanında 800pts kadar.kullanıslı birsey.BUpremiumlardan birini aldıgınızda yaratıklardan aldıgınızxp yukseliyor.Oldugun zaman yuzde5 yerine yuzde 2.5xp gidior.Chestlerden abbysten falan guzel item cıkma olasılıgı artıyor.Shop a sattıgın itemlar daha fazla parayla satılıyor ve daha ucuza shoptan item alıyorsun. repair ucretleri dusuyor.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 31 Ocak 2005 13:02 tarihinde demiş ki:
premiumdegilde ultrapremiumtavsiye ederm.knight cash i degelio yanında 800pts kadar.kullanıslı birsey.BUpremiumlardan birini aldıgınızda yaratıklardan aldıgınızxp yukseliyor.Oldugun zaman yuzde5 yerine yuzde 2.5xp gidior.Chestlerden abbysten falan guzel item cıkma olasılıgı artıyor.Shop a sattıgın itemlar daha fazla parayla satılıyor ve daha ucuza shoptan item alıyorsun. repair ucretleri dusuyor.

evet söylediklerin hemen hemen doğru.yanlız öldüğünde 2.5exp gitmiyo.benim arkadaş hiç kayıpsız exp le kalkıyo.bunu ekleyim dedim.dediklerinin hepsi doğru bu hariç.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 31 Ocak 2005 13:10 tarihinde demiş ki:
yanlıshekledin yada arkadasınsallıyor cunku ben kullanıorm ultra premiium solediklerminhepsi doru meraketme sen

bence sende bir yanlışlık var dostum.çünkü arkadaş kafede yanımda oturuyo.ölüyo ben priest ile giriyorum kaldırıyorum.hiç kayıpsız kalkıyo.
gördüğüme ve yaptığımamı yoksa sanamı inanayım :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

sen rez diosn ben olduunde press ok olayını diorum.oldugunde yuzde besh xp gidiyor normalde ondan bahsediyorum yukarıdaki anlatımımda biraz daha dikkatli okursan goreceksin.Sen simdi priest i ise katmıshsın.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

dream boy ben 2 aydır ultra premium üyeyim.
30 stone rezz bile gelse xp kaybediyorsun.
öldüğünde %5 değil %2,5 exp kaydediyorsun.
artı illaki rezzer isterim dersem bu oran gelen rezzer a göre %1- %1,5 lara kadar düşebiliyor.
kısacası premium üyelik çok iyi
hatta ultra premium tadından yenmiyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...