Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uçak similasyonu???

SeNseii

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar sizce bugüne kadar yapılmış en iyi uçak similasyonu hangisi!!!bi bilgi verin yaaa..gidip bakacam kadıköyde..ama butarz oyun varmıdır bilmemm...[signature][hline]Ben Atatürkçüyüm.Ben cumhuriyetçiyim.Ben anti-emperyalistim.Ben bağımsız Türkiye'den yanayım...
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekçilik istiyosan (klavye ile oynayamassın dikkat!) flightsimluater al - joystivck veya direksyon varsa al yoksa klavyede zorlıuk çekersin
(yolcu uçakları)

savaş ve eğlence istiyosan Il-2 sturmovik alabilirsin bende Il-2 sturmovik forgotten battles vardı yeni bir oyunu çıktı mı bilemiyorum (2.dünya savaşı)

eskileden Jane's USAF da güzel bir savaş - simulator oyunudur
(modern)[signature][hline]"Reha acı var mı acı" Erman Toroğlu
"Ermancığım hava sıcak oralar nası?" Rehanın cevabı

Sosyal ağlarda paylaş

modern savas ucaklariyla ilgili istiyorsanda lock-on var ama burda bahsedilen oyunlarin hic birisini kaliteli bir joy-stick in yoksa zevk alarak oynayamazsin . klavye bezdiriyor insani . orta halli bir analog joy-stick almak lazim bu oyunlari almadan once . [signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .

[Bu mesaj huun tarafından 30 Ocak 2005 22:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Yolcu uçağı, helikopter, cessna vs.vs.vs için kesinlikle Flight simulator 2004

Ama yooook, ben uçanı kaçanı vuracam Dogfight yapıp , düşman savaş pilotunun basurlarını üzüm salkımına çevirecem diyosan:

FALCON 4.0

oyun biraz eski, ama sürekli patch çıkarılıyor. Abim oyunun hastası, ben de ucundan kıyısndan oynuyordum..

Duyduuma göre hala en iyiler arasında. :tup:[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 4x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]

[Bu mesaj Murtaza tarafından 31 Ocak 2005 09:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...