Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2005 Turnuvası

PiNg

Öne çıkan mesajlar

simdi dygro ile bi exhibition yaptık öylesine
IND 66 Spurs 65 bitti acayip zewkli maçtı , dygro son hucumda pota altından kaçırdı :D

Beyler sizce Indiana Spurs macında NBA Live de tarafsız olarak kim yener ben Spurs daha güclü diyorum dygro kabul etmiyo :)[signature][hline]Her Türk mutlaka okumalı
Bir Türk'ü öldürebilirsiniz ama bir Türk'ü asla yenemezsiniz !
Sosyal ağlarda paylaş

Konu sapmadan bir pati ligi kurulması çok güzel olur, gördüğüm kadarı ile de şu an da turnuvada mücadele etmeyi düşünen 8 kişi dışında da katılım olacak.

Bence önce şu turnuvayı yüzümüzün akı ile bitirelim. Sonra lig olacaksa nasıl olacağını konuşalım.

Turnuvada herkes rakibi ile kontak kurup maç tarihini belirlesin ve Ping'de genel sonuçları toplasın. Çok pis delegasyon yaparım sırf bu nedenle bizim şirkette förderkreis'e seçildim :)

Şaka bir yana, bitirelim şu turnuvayı ve sonrasında lig ve yapsını tartışalım.

Birde maçları oynayan arkadaşlar aynı zaman da istatistiklerinide açıklarlarsa en azından player of the game'lerden turnuvanın MVP sini seçebiliriz.[signature][hline]e-mail:[email protected]
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenix SUns 62-90 Orlando

22 sayı öne geçen suns nash saolsun... Şerefsiz herif aglıcaktım ya böle maç olamz alicam yua sinirden üühühüh[signature][hline]lancelot hib 1l3 :P 30.lvl void eldrich(dorumuyazdmbilmiyorum)
nck = Zebani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sarpthesharp, 09 Ocak 2005 23:34 tarihinde demiş ki:
2. maçlar salı çarşamba yapılıcak da ben ilk maçımı daha yapmadım ki?.kumadam la yapıcaktım ama bağlantı sürekli koptu bizde bıraktık denemeyi.

kumadamla ben yaptım herhangi bir sorun yasamadim bir sen kur olmassa o kurar olmassa biriniiz kafeden oynarsınız önemli diil gecikmeler bu hafta ici yapin iste..[signature][hline]lancelot hib 1l3 :P 30.lvl void eldrich(dorumuyazdmbilmiyorum)
nck = Zebani
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese iyi geceler,

4 defa dün denedik, ilk periyot bitmeden düştük durduk. Bu gece 4 defa bağlanmaya çalıştık kimi zaman ben açtım kimi zaman Sarp açtı ve bağlanamadık.

Bu hafta içi yeniden deneriz ama siz ikinci tur maçları için bizi beklemeyin derim.[signature][hline]e-mail:[email protected]
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

(PiNg)Phoenix Suns vs Detroit Pistons (Sarp)
(kumadam)Cleveland vs New Orleans(hilmican)

GRUP 2/

(Nukem)Indıana Pacers vs (dygrogrand)Celtıcs
(1111)BuckS vs Mıamı Heat (Last_Survivor[signature][hline]lancelot hib 1l3 :P 30.lvl void eldrich(dorumuyazdmbilmiyorum)
nck = Zebani

[Bu mesaj PiNg tarafından 11 Ocak 2005 19:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...