Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2005 Turnuvası

PiNg

Öne çıkan mesajlar

ya bu turnuva formatı içime sinmedi, sonuçta hepimiz eğlenmek için oynuyoruz niye sevmediğimiz / istemediğimiz takımlarla oynuyoruz? ayrıca kurallar falan belli değil, sanırım bir anlık hade turnuva gazıyla yapıldı, bence daha sağlam temellere oturtalım şu işi. önerim:
1- kurallar: çeyrekler 6 dk,speed 65, fatigue 0, injury0 (tek kişiye bağlı takımlar var, onların da mücadele edebilmesi için gerekli mesela bir philedelphia ile bir minnesota ..)
2- takımları herkes kendi isteğine göre yazsın, ilk yazan alır takımı, böylece hem en azından herkes 2. bilemedin 3. istediği takımla oynamış olur en kötü ihtimalle
3- adam gibi bir site yapılsın, oraya sayı, asist ve ribaund istatistikleri girilsin..

eğer uğraşamayız diyorsanız ısrar edemem, benim finallerim bitsin, daha önce de dediğim gibi geniş kapsamlı bir turnuva düzenleyeceğiz zaten, onu bekleyebiliriz ciddi bir turnuva için ama bunu da yapmışken adam akıllı olsun.[signature][hline]

[Bu mesaj Dygrogrand tarafından 07 Ocak 2005 22:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

+1 milyon ben Indiana dan başka takımla oynamak istemiyorum herkes istedigi takımı alır zevkine , 2 Dallas kapışsa nolcak yasakmı ?Turnuva kurallarını bi yazın düzgünde ona göre dogru diyor dyrongrad[signature][hline]Her Türk mutlaka okumalı
Bir Türk'ü öldürebilirsiniz ama bir Türk'ü asla yenemezsiniz !
Sosyal ağlarda paylaş

dygro deyin bari arkadaşlar, biriniz dyno, biriniz dyro....
tamam nukem sen bilirsin...
last dediğim gibi pazartesi finalim var yarın belki stres atmaya girersem yaparız, onun dışında pazartesi olma ihtimali daha yüksek. pazartesi yapalım ondan sonra düzenli oynarım zaten full netteyim.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

İş gezisi iptal pzt'de ülkemdeyim, bu demektir bu hafta sonu da dahil olmak üzere maç yapabilirim.

Sarp seni ekledim msn'deki listeme, online olunca maçı yapalım.

Lig yapmadan önce bu turnuvayı bitirelim. Böylece online karşılaşmalarda ne gibi zorluklarla karşılaşıyoruz ne gibi iyileşmeye açık alanlar var onları görmüş oluruz.

Kişisel görüşüm haftada sabit bir yada iki günü online maç günü belirlemek.

Web sitesi olayı çok güzel olur. Bence bu maçlarda istatistikleri de ekleyelim.

Görsel anlamda güzel olur.

Ping bir de genel bir liste de herkesin ulaşım bilgileri sende varmıdır?[signature][hline]e-mail:[email protected]
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 08 Ocak 2005 11:54 tarihinde demiş ki:
Ya şöyle yapalım.
Bu işi bi klan olarak düşünelim ben bi web siteside yaparım hepimizde birbirimizin msni olsun ve lig usulüne dönüştürelim çok güzel olur.
Bütün istatistikleri falan eklerim ben web sitesine çok hoş olur

Pati NBA Klanı süper olur ya bence bu fikir ! bende ara sıra güncellerim NBa den haberleri ?[signature][hline]Her Türk mutlaka okumalı
Bir Türk'ü öldürebilirsiniz ama bir Türk'ü asla yenemezsiniz !
Sosyal ağlarda paylaş

Site işi benim teknik bilgimi aşar. Yine de yapabileceğim bir şey varsa söyleyin değerlendirelim.

Maçlar sonrasında SS almaya gerek olmadığını düşünüyorum sonuçta burada art niyetli kimseler yok.

Maçların sonunda istatistikleri de aynı şekilde yayınlayacaksak önce bir genel maç istatistikleri sonra da herkes kendi takım istatistiklerini takip etmek zorunda kalacak.

Mesela biraz önce ping ile bir hazırlık maçı yaptık.Bu maçta olduğu gibi her maç sonunda bu sitatistikleri takip edebiliriz.

Suns Cavs'ı sahasında ağırladı. Maç istatistikleri;

1nci çeyrek Cavs:27 vs Suns:23
2nci çeyrek Cavs:29 vs Suns:18
3ncü çeyrek Cavs:17 vs Suns:12
4ncü Çeyrek Cavs:27 vs Suns:8
Maçın sonucu : Cavs:100 vs Suns:61

Rebs. Cavs:31 Suns:21
Off.Rebs. Cavs:12 Suns:7
Def.Rebs. Cavs:19 Suns:14
Asst. Cavs:13 Suns:18
Steals. Cavs:17 Suns:11
Block Cavs:7 Suns:9
Fouls Cavs:7 Suns:25
Turno. Cavs:16 Suns:29
FG % Cavs:66,7 Suns:45,5
3pt % Cavs:27,3 Suns:32,1
FT % Cavs:50,0 Suns:28,6

Bunun haricinde herkes kendi takımının istatistiklerini de ekleyebilir.

Cavs takım istatistikleri;

Iglauskas 10 pts. 15 Reb. 3 Asst. 4 Blk.
Gooden 22 pts. 5 reb. 1 asst. 1 Blk.
Jackson 8 pts. 3 reb. 4 asst. 0 blk.
James 38 pts. 2 reb. 2 asst. 2 blk.
McInnis 22 pts. 6 reb. 3 asst. 0 blk.

Yüzdeleri de alacaktım ama abartmayayım dedim.

Böylece turnuva sonunda MVP de seçebiliriz nedersiniz?[signature][hline]e-mail:[email protected]
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...