Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2005 Turnuvası

PiNg

Öne çıkan mesajlar

said:
Nukem_Verite, 04 Ocak 2005 18:16 tarihinde demiş ki:
ya bakın aslında böyle olmaz hiçbişi kanıtlamaz çünkü bu
turnuvayı düzenleyen arkadaş hiçbişiden bahsetmemiş ondan karışmak istemiyorumda
mesela 80 overall'ın altındaki takımlar her maç random olunucak densin. 80'in altındaki ilk takıma gelene kadar herkes random tuşuna tıklar.
Ha yoksa Nukem gelir Dallas'ı alır turnuva o dakka biter :)

aslında kura düşünmüştüm ama buda mantıklı geldi. katılıcaksanız ltfn simdiden soyleyin. 2 tane 4 erli grup olucak 1. grubun birincisi 2.grubun 2.ikincisiyle diğer grubun 1.side diğerinin 2 .cisiyle mac yapicak (biraz karisik ama :p) mac yapicak kazananlar 1.lik maci yapicak. bu arada turnuva bu haftasonu simdi hazirlik maci yapmak istiyen varsa ltfn cvp atsin. deliricem yoksa rakip yok.

TURNUVAYA KATILMAYI DUSUNENLER LUTFEN MESAJ ATSIN BU TOPİK(Ğ)E[signature][hline]lvl 25 +1 shadow shaman in dota
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 04 Ocak 2005 18:16 tarihinde demiş ki:
ya bakın aslında böyle olmaz hiçbişi kanıtlamaz çünkü bu
turnuvayı düzenleyen arkadaş hiçbişiden bahsetmemiş ondan karışmak istemiyorumda
mesela 80 overall'ın altındaki takımlar her maç random olunucak densin. 80'in altındaki ilk takıma gelene kadar herkes random tuşuna tıklar.
Ha yoksa Nukem gelir Dallas'ı alır turnuva o dakka biter :)

aslında kura düşünmüştüm ama buda mantıklı geldi. katılıcaksanız ltfn simdiden soyleyin. 2 tane 4 erli grup olucak 1. grubun birincisi 2.grubun 2.ikincisiyle diğer grubun 1.side diğerinin 2 .cisiyle mac yapicak (biraz karisik ama :p) mac yapicak kazananlar 1.lik maci yapicak. bu arada turnuva bu haftasonu simdi hazirlik maci yapmak istiyen varsa ltfn cvp atsin. deliricem yoksa rakip yok.

TURNUVAYA KATILMAYI DUSUNENLER LUTFEN MESAJ ATSIN BU TOPİK(Ğ)E[signature][hline]lvl 25 +1 shadow shaman in dota
Sosyal ağlarda paylaş

ya sadece nba ile sınırlı kalmasa ha? başka oyunlarla ilgili de turnuvalar düzenlesek...daha kapsamlı bi biçimde sizcede hoş olmazmı? bi anlamda PATİCİK CYBER GAMES gibilerinden...[signature][hline]Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz!
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Efsane takımsız, efsane taraftarsız olmaz böyle bir şey bende varım.

Hep söylediğim gibi Celtics'imi alırım.

Dün EA online'da turnuva kısmında bir paticik ligi oluşturdum, oradan devam edebiliriz.

Ama bu katılacak herkesin orjinal oyunla oynuyor oynamasını gerektiriyor.

İşin açıkcası orjinal oyunu olan burada bildiğim sadece 3 kişiyiz.

Eğer bu 8 kişi de orjinal oyun varsa eaonline'ın çok güzel turnuva yapısı var hemen orada yer alabiliriz.[signature][hline]e-mail:[email protected]
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

simdilik yok orijinal oyun ama anca bayramdan sonra alabilirim simdilik kağıt üstü turnuva ben herseyi ayarliyacagim Lutfen CUma AKSAMI maclara Girebilecek 8 kisi Bana özel mesaj atsın

su an
Ping. Nukem . hilmican adlı arkadaslar turnvuada Giricekseniz Mesaj atin yada [email protected] a
msj atin CUma aksami 1.paticik nba sampiyonu belli olcak
haydi hayirlisi[signature][hline]lancelot hib 1l3 :P 26.lvl void eldrich(dorumuyazdmbilmiyorum)
nck = Zebani
Sosyal ağlarda paylaş

WAlla Bana göre hava hoş isterseniz gece 04.00 da bile yapabiliriz maclari gercekci olur :D arkadaslra msn dne lütfen ilgilenin... Bu arada son 3.4 kisi katilim cok olursa 4 grup cikarbiliriz :D[signature][hline]lancelot hib 1l3 :P 26.lvl void eldrich(dorumuyazdmbilmiyorum)
nck = Zebani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...