Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOHACKzedelere!!!

silentagony

Öne çıkan mesajlar

oncelikle emin olmadan bu kohack te keylogger var bilmem ne diye atıp tutmayın. programcının hakkında ileri geri konusmayın lutfen :P oyunu oynayan herkes duacı zaten eLsasa ya neyse artık calısmıcak ama emin olun hea yenisi yapılıp calıstırılamaz mı? Her türlü :) ama yapıcak adam lazım adam ilgilenmiyorum artık diye her yere baslık atmıs. Ben buna ragmen aradım taradım sordum sorusturdum gel gelelim bir arkadaşımızın sitesinde buldum!!! evet bir türk yok zaten o da 1.278 icinimis sonradan fark ettim ama keylogger icerecegi hic aklima gelmemisti dun farkina vardim gerci icim icimi yedi sizi uyarmadan edemicem dedim :P
ve herkese keylogger killer adlı bi programı onericem ehehe onuda kohack in baska bi versiyonunu indirdigim siteden indirmistim neyse;

linkleri isteyene atarım...

[Bu mesaj silentagony tarafından 30 Ocak 2005 00:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yok sakın HA!!

Moradon'da da bas bas bağırdılar. İşte new KOhack su adreste bilmem bu adreste diye.

Baktım indrdim. Scan edince hepsinde keylogger, trojan vs vs buldu..[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 4x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Murtazacım arkadas zaten kohack degil,keyloggerları tarayan bir program linki vermisti ama
verdigi linkin adresi cok acaipti,offical bi siteden link verebilirdi, öyle olunca bende öyle yazdım sadece.
Amacım seni kötülemek degildi,sadece uyarı maksadında yazdım bu kadar kötü adam moduna sokmanıza gerek yok yani beni.
Hem neden siliyorsun linki,"temiz bu birsey yok,nereden cıkarıyorsun" falan de,bana karşı çık,sen "kimsin de bana böyle birşey söylüyorsun" de.Neden siliyorsun abicim.
Sacma sapan seylere kızalım bu tür seylere degil lütfen ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de arkadaşın konuyu yeni kohack den açmasından dolayı söyledim. Moradon'da link veriyolardı. Sakın indirmeyin dedim :)[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

Muhaha.

Klasik Hasan mesajı.

Yok daha öyle bi program.

Millet züğürt dolaşıyo.[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

zügürt olsak yine ii eskiden para kasmaya üşenirdim ama bi para kazanabilme güveni vardı kendime şimdi oda yok sitseler yine kazanamam sırf upg. e gidiyo para ama gelen yok. yapın şunun programını o kadar yazılımcıyım programcıyım afra tafra yapıyosunuz bi boka yarasın bari afranız. herşeyi çinlilerden beklemeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...