Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arsenal'e Tarihi Ceza

Obscura

Öne çıkan mesajlar

becne 2 yıl transfer yapmasada güzel olurdu ya ılk bi sne kötü sonuçlar olabilirdi ama ikinci sene takım otururdu[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

büyük ihtimalle kaldırtırlar onu.[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

olan sabo ya oldu :) sevındıgıyle kaldı kotu haberı almadı galıba ses yok :)[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh türkiyenın büyük klüplerinden olduğu doğru ama şuanda bu yakıştırmayı yapmak nekadar doğru onu bilemem
:)[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 25 Ocak 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
ehe respectful nihat emreye lafım yok süperler, tuncay da iyi, sergende de potansiyel var çalışsa, ama cihan napacak :)

Dalgasına yazdım gs den de bir kişi olsun diye:)
şaka bir yana gs'den necati, trabzon'dan gökdeniz ve fatih avrupa'da oynamalılar bence
Sosyal ağlarda paylaş

fatih tekke ve necati turkiyenin su an sahip oldugu en iyi iki forvet olarak dusunuyorum[turkiye liginde oynayan ve turk olan] ama sorarsinizki kanatlarda sagda nihati solda tuncayi ortadada emreyi gosteririm.[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

OMG !
oha oha oha
nası bi cezadır bu, ağır kaçtığını düşünen bi tek ben miyim
tamam hayvani süper mega para cezası, saha kapatma bilmemne de transfersiz nasıl olacak bu iş, efsane bilet kesmişler umarım iptal olur :([signature][hline]kaçın! burizası var!
Sosyal ağlarda paylaş

bide şu yönden bakın.

arsenalin kadrosu çok yaşlı değil. 2 sene transfersiz idare edip , gelicek yayın gelirleri , sponsorluklar + yeni stadtan gelicek olan extra gişe gelirleriyle 2 sene sonunda kendi kendine büyümüş bir Chelsea görebiliriz.

Arsene Wengerin transfersizde bu işi götürebileceğini düşünüyorum. ki son bi kaç sezondurda çok ufak transferlerle takımı götürüyor. flamini , fabregas , ide hollandalı bi forvet vardı adını unuttum daha şimdiden takıma girdiler bile.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 26

Sosyal ağlarda paylaş

bu transfer yasağı satışı da engelliyor mu ? lauren gidecekti çünkü sene sonunda

arsenalin gençleri daha çok ham bence.güvencesi yok onların.arsenalin manchester maçından beri paso hüsrana uğramasının asıl nedenini eksikler olarak gösterebiliriz.sakatlıktı cezaydı bir türlü ful kadro çıkamadılar sahaya.2 sezon çok uzun süre hele chelsea gibi ortamı yarıp da geçirmiş bi olay ortada gezerken 2 sene transfer yasağı arsenal e çok pahalıya patlar diye düşünüyorum.arsenal o süper kadroya rağmen çeşitli nedenlerle kadro sıkıntısı çekiyor, inanmayanlar maç skorlarına ve maça çıktıkları kadrolara bakabilirler.

bence fabregas ve van persie dışında bütün gençler/yedekler kocaman bi soru işaretinden ibaret.[signature][hline]kaçın! burizası var!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...