Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden rock veya metal bu durumda?Yada genel anlamda müzik diyelim..

Korax

Öne çıkan mesajlar

said:
sirnaber, 30 Ocak 2005 13:02 tarihinde demiş ki:
ozzy osbourne gördüm ben bi. metallica gördüm. pink floyd gördüm. hiç görmedim diil yani :)

ozzy ayrı olay. babası öldükten sonra black sabbath futbol takımına döndü. metallica da ayrı olay ona hiç girmeyelim, adamlar master of puppets dan sonra naaptıklarını şaşırdılar. da pink floyda noolmuş??[signature][hline]-Old School Keşh-
Sosyal ağlarda paylaş

Dusununce ortada belli bir eksiklik var ki bizler su an piyasadaki hicbir grubu bir Pink Floyd ile bir Deep Purple ile kıyaslayamıyoruz bile.. Gerci sunu da dusunmeden edemiyorum, acaba bundan 25 sene sonra " Aaah aah ceza vardı bir zamanlar.. Nerde simdi onun gibisi ?" diyen tipler olacak mı ortalarda ? Kabus gibi.. Düşünün piyasa çalmak deyimi çıkmış ortaya, karşısındakini ezmek isteyen "Hehehe siz piyasa çalıyosunuz oluum.." diyor, ondan sonra for whom the bell tolls çalıp sıkı müzisyen ilan ediyor kendisini.. Kendini kanıtlamanın ikinci yolu da Dream Theater dinlemek oldu, neyse ki her onune gelen çalmaya kalkışmıyor henüz..[signature][hline]It's better to burn out than to fade away..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...