Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çalarken haz alınacak solo aranıyor...

lizardking

Öne çıkan mesajlar

trgdy +(sonsuz işareti nasıl yapılır ehue) 遙蒉♠ işte böle bişiler :)
Sweet Child of Minın solosu!
November Rainin solosu! (ikiside GunsN Roses dır)
sora ne biliyim vainin adını bilmediğim ama g3 live in denver da çaldığı herhangi bi şey :D[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkwingduck, 28 Ocak 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
steve vai de çalınasıymış saolun.. bilmediğim dinlemediğimden değil bazı solololar zor gibi durup çalınası çıkabiliyo.. steve vainin soloları duygulu ve çalınasıymış denememiştim daha önce

emin ol ki yuzden 10'dan oteye gitmez vainin sololarının calınabilirligi.[signature][hline]UsuaL SuspecTs

Music Group of C.a.L.
Sosyal ağlarda paylaş

melankolki olmayan şarkılarıda vardır bg nin ayrıca melankolik grupla kimleri içine aldın bi fikrim yok ama iced earth de burda senin söylevince heralde
iced earth dede yeterince gaz verici şarkı bulabilirsin[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sadbutTrue, 28 Ocak 2005 22:34 tarihinde demiş ki:
said:
darkwingduck, 28 Ocak 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
steve vai de çalınasıymış saolun.. bilmediğim dinlemediğimden değil bazı solololar zor gibi durup çalınası çıkabiliyo.. steve vainin soloları duygulu ve çalınasıymış denememiştim daha önce

emin ol ki yuzden 10'dan oteye gitmez vainin sololarının calınabilirligi.

haklısın ama tavsiye ettikleri şarkılar çok çalınası[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

melankolki olmayan şarkılarıda vardır bg nin ayrıca melankolik grupla kimleri içine aldın bi fikrim yok ama iced earth de burda senin söylevince heralde
iced earth dede yeterince gaz verici şarkı bulabilirsin

her melankolik grupta sevilmez denmezki canım.. kesme öldürme ölme ve aşk acısı anafikirleri çok nadir ilgimi çekiyo olay bundan ibaret..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 28 Ocak 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
guns n roses - november rain, sweet child o mine
dream theater - learning to live, lines in the sand, change of seasons (14. dakkadan sonraları falan)
pink floyd - comfortably numb, mother (bu ikisi şiddetle tavsiye edilir. müthiş sololar.)

comfortably numb için iyi bi proccessor veya klavyeci lazım,mother için de ritim gitar çalcak biri.. november rain ve sweet child of mine sa çok kasış çalışma istiyo .. dahabi bluesvari duygulu olsun tavsiyeleriniz emin olun boşa gitmez her biri elimden geçecek[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkwingduck, 28 Ocak 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
said:
anil_selam, 28 Ocak 2005 17:06 tarihinde demiş ki:
liquid tension experiment - paradigm shift çal sonrası kolay :) ben bunu çalıyom valla fazlasıylada haz alıyorum
:d

harbiden zevkli gözüküyo çok karmaşık ta değil..

oha abi millet petrucci olmus haberimiz yok..
liquid tension nasi karmasik olmayabilir yani..

ben sana cok gusel bir solo guns dan novembar rain i tavsiye ederim..[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 28 Ocak 2005 23:56 tarihinde demiş ki:
DT - in the name of god
(nah)

ehue imkansız diye bi şey vardır :) en azından şimdilik :D ama benim tavsiyem bunun yanına bide steve vai koymak ki diğil adam gibi bi solosunu herhangi bi akoru bile öle basabilceni sanmıyorum ehue :D
adamı tanrı yaptık ehue nese çalamazsın demicemde gercekten baya uğrasman lazım :)[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkwingduck, 28 Ocak 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
said:
Siamon, 28 Ocak 2005 20:02 tarihinde demiş ki:
am pentatonik gamına bak ordan bir sürü solo çıkıyo biraz üstünde oynarsan blues sololarına çeviriosun çok haz alıyorum ben onları çalarken..
108 metronomda 7 nota sığdırmak demek 108de 16lık üçleme demek ama sol el hareket ederken daha zor olabilir yani tremelo gibi olmayabilir..

sol elin hareketinden kast ettiğin ne? üst tellere iniş çıkışlar fananmı?

hem alternate olayı hemde sağ ve sol elin koordinasyonu[signature][hline]Siamonun Resimleri

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...