Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Macro Sux..

silentagony

Öne çıkan mesajlar

dun gece bi eziklik yapıyım dedimde makro actim :) GM den notice gelmiş bi kaç tane okuyamadım aslında tam olarak sonradan farkına vardım Disconnected yazıodu da hemen bastım OK'e sonra bi baktım ulan arkada No More Spawns falan bişiler daha yazıyo (1 sn icinde goz gezdirdim sadece :) ) Tekrar girdim ne mana kalmıs ne wolf ne de arrow sonra koptum güldüm tabi önce banlandım zannettim ama bişi olmamış en buyuk cezayı almısım zaten aehuahe GEBERDİM. kecoon captain lara hemde LOL neyse GM çalışıyo guzelde ( aslında farkına varamazdı da Moradon yapınca cok dogal LVL45 Hunterla LOL ) bu buyuk klanlardaki elemanların buyuk cogunlugunda ozellikle goblinin parası wolf un dişi için makro var, çinlilerin makrosuz olanı yok zaten eheh bi ben kill yedim eyvallah GM cok guldum ama SS almak aklıma gelmedi tabi : neyse gecen gecti geciren sagolsun ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

bişi anladıysam Arap bacı dan daa beter olam[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

benzeri bişi sanırım pm degil aslında direk notice atmış server bakımı ya da savaşlardan önce atılan noticelerden sarı yazı ile geciyor :) ama sanırım periyodik olarak yapılan hareketleri algılıyolar...
makro konusuna gelince senin makron yine calısmıcak sanırım eger dusundugum makro ise cunku o makro ne kadar hp,sp gider ne kadar kalır ne kadar sure gecerde wolf basar surelerini, ölçülerini memory den alıyodu artık adresler degişti dogal olarakta makro patlar bi işe yaramaz.
bilgilerin hepsi memory adres lerinde gizlidir yazılacak adres bilinmez ya da random olursa bişi yapılamaz yani merak etme derim yine aptal bi çinli yazar makrosunu dagıtır millete cunku memory adresini bulmaktan kolay bişi yok aslında nasıl kullanılacagını bi bilsem bulunan sayıların ben bulurum sorun degil :) karışık biraz iki üç programlama dili bilen birisi kesin halleder ama o kadar zor degil :)
Sosyal ağlarda paylaş

SetActiveWindow Knight OnLine Client
ObjVar 10

Constants

MinorHKey = 6 // Heal
ManaPKey = 8 // Mana
WolfKey = 3 // Wolf
AKey = 5 // Atack

End

Procedure heal
IsRed 240, 10
Else
Keys $MinorHKey
Delay 240
End
End

Procedure attack
Keys z
Delay 10
Keys $AKey
Delay 10
End

Procedure attack2
Keys z
Delay 1
Keys $AKey
Delay 1
IsRed 240, 10
Else
Keys $MinorHKey
Delay 240
End
End

Procedure mana
IsBlue 178, 27
Else
Keys $ManaPKey
Delay 240
End
End

Procedure Wolf
IsRed 1009, 27
Else
Keys $WolfKey
Delay 450
End
End

while 1 = 1
ProcessMessages
Call heal
Call attack
Call attack2
Call mana
Call Wolf
End

biraz degiştirdim böyle yaptım, wolf delayle degilde olup olmadıgına göre atıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...