Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mikrofonsuz ema'nın radyo maceraları (a.k.a. ema yayında...)

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

Ay ay on-air oldum ayol :)

Fark ettiğiniz gibi şu ana kadar mikrofon problemimi halledebilmiş diilim, o bakımdan size buradan anons yapıciim, siz de kuzu kuzu okuycaksınız, sanki ema aplanız konuşuyomuş bikbikbik gibi hayal ediceksiniz, tavav vı? Hem bakın böyle olunca parça sırasında da konuşabiliyorum :) Hatta siz de konuşun, interaktif program olsun :P

Girizgahı uzatmadan, ilk parçayı kendim için çalıyorum :)))))

Apoptygma Berserk - Bitch!

Bugünkü programımız oldukça gürültülü geçecek, şimdiden evde sizinle oturanlardan özür dileyeyim ben :) Oldukça gaz parçalar çalıcam, aranızdan kafası şişenler olabilir, "aman diyim böyle müzik olur mu"; diyenler olabilir, kendini dağa bayıra vurmak isteyenler olabilir, aha bu kişileri iki hafta sonraki programa mutlaka beklerim. Ama bugün komple gürültücüyüz :P

[Bu mesaj Emaleth tarafından 09 June 2003 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 09 June 2003 21:41 tarihinde demiş ki:
...
tavav vı?
...

aaaaaaaaaaaaaaa tavav!

*! koltuguna kurulur, kaavesini hopurdeterek icerkene yanina bi sigara yakar *

hadi iyi yayinlar kiz koko$, im all ears here =][hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

Nine Inch Nails - Head Like A Hole

İkinci parçamız endüstriyel müziğin ağa babası kabul edilen Trent Reznor'un şahsen en sevdiğim parçası (bu arada T. Reznor = NIN). Hatta itiraf etmeliyim ki ben bu adamın başka parçasını sevmem, saygı duyuyoruz, ayrı, ama bence baya boktan müzik yapıyo :P
Ha, bu parça yanlışlıkla şahane olmuş, hastasıyız!

[Bu mesaj Emaleth tarafından 09 June 2003 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

apla kırdın bizi şimdi[hline][b]Chemical demiş ki:
sırf laf sokmak için forumlara girenler var ya!
çok dogru demiş.
.--.-..- .--..-.. .--.-..- .--.--.. ....--.- ....-.-.
en güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
en güzel çocuk: henüz büyümedi
en güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve sana söylemek istediğim en güzel söz: henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran
Sosyal ağlarda paylaş

Ministry - New World Order

Tansiyonu yavaş yavaş tırmandırdığımı fark etmişsinizdir herhalde. Bakın bu grubun adını zikretmeden industrial programı yapıyorum ben demenin imkan ve de ihtimali yoktur! bu adamlar bu işin piri olmakla kalmazlar, bi de bölünerek çoğalırlar. Aynı adamlardan kurulu yok Revolting Cocks, yok efendim 1000 Homo DJs filan diye yaklaşık 5968795 grup vardır, hepsi birbirinden viranedir.
Bu parça grubun Psalm 69 adlı albümünden, adamı hoplatır zıplatır...

[Bu mesaj Emaleth tarafından 09 June 2003 21:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Craven, 09 June 2003 21:51 tarihinde demiş ki:
George Micheal - Careless warmı onu çalsan?[hline]Balon Adam
www.hayalkent.net/freestyle

istek calmiorum demis kiz iki mesaj once, kasinmayalim =p[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

walla ben kokoş hareketini protesto etmek için çıkıorum.[hline][b]Chemical demiş ki:
sırf laf sokmak için forumlara girenler var ya!
çok dogru demiş.
.--.-..- .--..-.. .--.-..- .--.--.. ....--.- ....-.-.
en güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
en güzel çocuk: henüz büyümedi
en güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve sana söylemek istediğim en güzel söz: henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran
Sosyal ağlarda paylaş

:wumpscut: - Down Where We Belong

Bu garip isimli proje de aslında, Rudy diye Alman bi adamın karıştırdığı haltlar olarak nitelendirilebilir :) Adamcağız ünlü internet craze'i hamster dance'in "tiridittattirididom" şeklindeki gudik melodisinden bile az çok dinlenebilirliği olan bişey çıkarmış ya, şapka çıkarasımız var. Bu parça da pek hoş... Seviyoruz, dinliyoruz...
(not: bunu geçiş parçası ilan ediyorum, yerimizde oturmaktan tepinmeye geçicez birazdan.)
Sosyal ağlarda paylaş

ben severek dinliyorum valla
ama gel gor ki yemeeee ocakta unuttum gidim ona bi bakim gelim ben hemencik =pppppppp

*!yalancidir*[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...