Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İmdak...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Her oyundan çıkışımda işi sağlama alayım diye town'un göbeğine gidip orada oyundan çıkıyorum.
Son 4 seferdir asga da orc bowman mıdır nedir onun orda yerde ölü halde doğmaya başladım...

Information'a bakıyorum ne saldırı var ne bişi. Oyundan town'da çıkıyorum. Kafayı yiycem böyle bir hata nasıl düzeltilir bilen varsa söylesin. Level düşcem şerefsizim.... :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride o dur.
Sosyal ağlarda paylaş

*** * ***** * * ** ******* ** *********** ****'duğumun lagıııııııııııııııııııııııı.... :hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride o dur.
Sosyal ağlarda paylaş

Her seferinde exp gidiyormu.Eger exp in azalıyorsa biri senin sifreyi hacklemis gidip oluyordur orda.
Yok exp in gitmiyorsa, geri geliyorsa gir oyuna itemlerini ver baskasına tkr girdiginde aynı itemler sendede olsun :) ehehah[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
aKuMa_Xen LvL 46 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

Level düşçem yazıyo ya yukarıda.

gidiyo işte adamın exp. leri[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 4x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

bana da sifre sorunu gib geldi.Cunku tp edildiysen bi yere lag yuzunden char ın dier tarafta olmesi imkansız.town a tp lediinde kendini maksimum dier elemanların ortalıkta gozukmesi sure alır.ama yine de tp lenme isinin yapıldıı we hayatta olduunu gosterir bu.bence biri girior senin acc dan[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...