Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşte Kanıt Bu Adama Dikkat Edin !!!!!! (DİEZ)

ReSuRReCTioN

Öne çıkan mesajlar

Şimdi millet bu adama dikkat edin bu adamı gormıyen varsa soylıyım eslantta takılıyo normal nickinide yazmıs PİTHİA bu adam mıllete takan adam Trade ıle clan muhabbetı ıle arkadası soyup soğana çeviren adam bakın bendende 1000 coin istedi 5 dakka olmadı.. Sizce eslantta takılan adam kendıne bı char acıp hıc tanımadıgı bırınden neden 1000 coins isterkı hiç mi arkadası yok bu adamında gelıp benden 1000 coin istiyo... beyler dikkat char gitmesını ıstemıyosanız DiKKAT edın bu adama..... !!![signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

banada aynısı oluordu zor kurtardım baglantıyı kesip dosyaları sildim inşallah bişi olmaz olursa oyunu bırakırım[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

bu adam gecen bı clan actı FURY2 dıye benı clanına caarmıstı gıtmedım bıde dıyodukı 2 gunde pelerın alıcaz falan yok dedım falan neyse aksam arkadas geldı dedı ben bı clana gırdım charda ne var ne yok herseyını almıslar cocugun sıfresını almıslar sanırım o clana gırenlerın oyle bısıler dedı sonra charı çırıl çıplak bırakmıslar herıf kafayı yıyodu...[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ahada benim dediğim adam bu YUNANLI olan peşmergeye bak lam önüne geleni soyuyo aman dikkat resur bu adam seni 2. kez rastgeliyo adam sana kafayı takmış soğana çevirecek seni muhahahaha

AMAN DİKKAT ADAM DİEZ SERVERINDA TAKILIYO belki gözden kaçıran olmuştur..........[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aziiizzz, 29 Ocak 2005 22:15 tarihinde demiş ki:
Ahada benim dediğim adam bu YUNANLI olan peşmergeye bak lam önüne geleni soyuyo aman dikkat resur bu adam seni 2. kez rastgeliyo adam sana kafayı takmış soğana çevirecek seni muhahahaha

AMAN DİKKAT ADAM DİEZ SERVERINDA TAKILIYO belki gözden kaçıran olmuştur..........

auhahua taktı valla gordu +5 glave i +6 10 STR bonuslu çitinlerı saldırıyo ib** ahuahuahuahua[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunun dlencileride türedi yani. kapı kenarında bekleyip nolr 1k be abi hadi be abi full plate alcam be abi nolur be abi diyerekten enayileri ütüyolar(bendeütüldüm ama acıdıgımdan):D

[Bu mesaj WERAN tarafından 29 Ocak 2005 22:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tahu benim anlamadığım elin YUNANLISI bulmuş bi hack yöntemi hackleyip duruyo aramızda hiç mi yok bi hack çide şu kendini bilmezi hackleyemiyo...........

yok mu valla utanıyorum ha..........[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 29 Ocak 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
res sen satistaydin az önce pianada ben yeni karakter açtim kasarken clandakilerle bu elemani partiye aldik :) bilseydim dalardim ibneye:)

ahuauha efet kardes ordaydım bana orda geldım zaten...
resım 1. sayfanın altında duruyo orda gorebılırsın degıstıremedım yerını 30 dakka sınır koymuslar hangı akla hızmetse :)[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...