Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uplink çılgınlığı ve soruları

Befounder

Öne çıkan mesajlar

Volfied'in tavsiyesi ile oyuna basladim. Yaklasik 10 saattir kesintisiz oynuyorum diyebilirim.
Uber skilled oldum, security, bypass gibi programları kökledim. Lakin gelin görünki "adamı mahvet nası edersen et" görevlerini beceremedim.

Oynayan, bitirmiş olanlar yardım ederse sevinirim.

Not: Aşağıdaki çözümler görülmezsen gelinecektir.
1) Derslerini F yapma
2) Okul kariyerini "none"lama
3) 3 adet nerdeyse sülalesini içeriye tıkacak suç yükleme[hline]May light guide your way to my hell...
Sosyal ağlarda paylaş

İki tür böyle görev var. Bir tanesi ilk başlarda çıkan.

Adamı mahvet. Biz haberi aldık mı paranı göndericeğiz gibilerden. Yani adamı Arrest et.

Bu çok kolay. Global Criminal Database'e giriyorsun. Adama 3 suç yazıyorsun. Banka soydur, araba çaldır, hacker olarak ilan et, falan filan. Sonra da arkadaşı arrest et diyorsun. Amca öbür güne Newslerde arrest edilmiş olarak lanse ediliyor ve paranı alıyorsun.

İkincisi ise, şöyle şöyle bir hacker var, bunu yakalatman gerekiyor gibilerden.

Burada da arkadaşın ev bilgisayarı üzerinden bir yerleri hacklemeye çalışıyorsun. Logları falan silmiyorsun. Baya bir zarar veriyorsun. Sonra bundan bir önceki stepteki bilgisayarlardan bir kaç tanesinin loglarını ( gerekli kısımlarını ) siliyorsun. Ya da direk olarak logları değiştiriyorsun ( log modifier mıydı neydi unuttum ) ve arkadaş yakalanıyor. Netekim bu görevi yaparken yakalanma riskiniz yüksek, bilgisayarınızı patlatan aleti açık tutmayı unutmayın.

P.S. : Oyunu 6-7 ay önce falan oynamıştım en son, biraz bölük pörçük hatırlıyorum doğal olarak.[hline]
Ethernass..
A new world..

www.ethernass.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShARkY, 06 Ekim 2002 01:16 tarihinde demiş ki:
Bu çok kolay. Global Criminal Database'e giriyorsun. Adama 3 suç yazıyorsun. Banka soydur, araba çaldır, hacker olarak ilan et, falan filan. Sonra da arkadaşı arrest et diyorsun. Amca öbür güne Newslerde arrest edilmiş olarak lanse ediliyor ve paranı alıyorsun.

Ama bunu yaptım ben?????
Arrest dediğimde daha önceden 2 suç işlemeli mi ne gibisinden bişiler yazdı?[hline]May light guide your way to my hell...
Sosyal ağlarda paylaş

bende biyerde takıldım şu banka hesap sahibinin kime bu kadar para gönderdiini bul dio buldum herifin adını lakin onlara mail attığımda bundan bahsetmiyo[hline]Korkma ondan bundan
Ne ölümden ne hayattan
Bu dünyada gördüklerinin
Hepsi bir hepsi haktan

Sosyal ağlarda paylaş

Craven şey yapacan
adamın hessabına giricen
view statements diyecen
en yüklü para nereye gitmişşse ip sini ve acc ı bi yere not alacan
bi de amount u yaz bi kaıda
soora o bankayı bul InterrNIC den
oraya bağlan
o account u ekle
view account de
ismini al adamıon
mailde reply de ismini yaz gönderilen adamın
bi de amount u yaz yanına
ama yapma o görevleri 3 daefa yaptım 3 ün de de busted[hline]Non est discipulus super magistrum nec servus super dominum[b]
[b]I'm sleepless!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi gorevde takıldım daha dorusu iki gorevde birini Elite agen le ilgili bisiler dio ondan hec bisi annamadım dier bi gorevde bana bi acc werio O acc den admin in pass i felam da gorebiliom gorevin bi hacker ın name sini bulmak nerden nassı bulacas yardım eedebilecek war mı?[hline]I rule
I rule
I rule
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...