Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cici bayanlar Cabuk Bakın!

rApbOyZ

Öne çıkan mesajlar

arkadaşım
knightonline nın sitesini oku
orda kimseyle trade yapmamanız gerektiği yazıyo bu yolla charınızın şifresini çalabiliyolarmış
bende anlamadım nasıl çaldıklarını ama en iyisi yapmayın :D[signature][hline]Betrayed
I feel so, enslaved
I really tried
I did my time
NAME : Girl_Of_The_Satan
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Hallettim galiba İnternette Baglantısı kestim restart attım baglantı kesildigi icin adam pc ye ulasamadı baglantı gidince Dosyayı silebildim sonra bi daha restard attım dosyanın D si kalmadı sifremide 3 kez deiştirdim.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodun kurucusu Devilede hacklendi. Adam anlatıyordu koforumda. Hiçbirşey indirmedim, güvenlikte iyiyim felan diye. Birde şifresini değiştirmişler. Halbuki şifrenin değişmesi için doğum tarihi gerekli ve buda account edit bölünmünde gözükmüyor. Çok ilginç geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

ya birakin allah askina desem :D. bakin bole bisi olmasi imkansiz. anlatiim senin bilgisayarin servera baglanir ve baskasinin bilgisayari servera baglanir. trade yaparken olay serverda gerceklesir. Sizin dediginiz gibi olsa evde oynadiktan sonra cafeye gidince o charla giremessin. Cikarken save etmen fln gerekir evdede. Simdi daha ii bisi anlatiim. tsearch programiyla coinlerimi 999,999,999 yaptim. oyuna girincede oyle gozuktu. vendora gidince bisey almayi denedim ve eski miktara geri dondu. servera ulasinca server benimkini bad package olarak algiliyo ve kendi dorusunu yazio. yani ben deistirdigim halde server duzeltiio. sizde birbirinizin bilgisayarina degil servera baglaniorsunuz.[signature][hline]IYILIK ET, KOTULUK BUL
lvl:70
server:xigenon 3
weapon: +10/100 dual shard
Armor: Full Chitin Shell Rouge
Np:9xxxxx
Clan: Madem Turksun Goster Urksun
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Bütün Yazılanları Okudum... Bana Göre Trade Yolu İle Bir Başkasının Bİlgisayarına Girmek Yada Dosya Göndermek Diye Birşey Olması İmkansız....

Ben 5 Sene Ultima Online Oynadım Olsaydı Böle Bi Olay Orada Olurdu....

Ko'nında Uo'dan Pek Bİr Farkı Yok Trade Bakımından. Arkadaş Büyük Bİr İhtimalle Trojen-keyloger Yemiştir Biyerden Yada Bir Programın Ufak Tefek İşe yaramaz Dosyalarıdır Onlar. Silinmeme Sebebide Bİlgisayar Açıkken O Programın Kullanılıyor Olmasıdır... Reset Attıktan Sonra Sİlendi Diyor Çünkünnn :)

Umarım Kimse Hacklenmez...![signature][hline]Solcanlar Bağırsakta Yaşar Bağıtmasakta...!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...