Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cici bayanlar Cabuk Bakın!

rApbOyZ

Öne çıkan mesajlar

said:
Hollwan, 29 Ocak 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
adam offline ama online olunca 7 sayfa geyiği görünce 3. sayfada benim yazdığım yazıyı görmez adama yardımım ulaşmaz onun için adam gelsin yazdıklarımı okusun cevaplasın falan sonra burda geyiğe devam edin diyorum ben
bitmiştir geyik ok?
ben yanda bi topic açtım gidin orda geyiğe devam hatta

ya bak burda yanlıs yapıyosun ama adamın kurtarıcısı senmısın sımdı bız bısı bılmıyozmu yanı senın yazdıklarınlamı kurtaracak adam makınasını boyle ilginç diyaloglar kurma bence[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 29 Ocak 2005 19:13 tarihinde demiş ki:
PM AT O ZAMAN ÇOK AKILLI BEY

geyiği bitirin diyorum ben o garibanı düşünüyorum sen burda hala post kasıyosun
diycek bişeyim yok valla ne halin varsa gör[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hollwan, 29 Ocak 2005 19:15 tarihinde demiş ki:
said:

diycek bişeyim yok valla ne halin varsa gör

postla mostla işim yok ordaki sidikli gariban sarı madalya hiçte tınımda değil
senin 2 acc 2 günde banlenince çok oturdu heralde[signature][hline]Firearrow the Assassin
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

Sosyal ağlarda paylaş

la olm hurafe onlar tradeden şifremi aldı acc u çaldı fln. ama olayın özüne bakıncada insan kıllanıyor.

multiplayer oyunlarda başka makinalara baglanmayı saglayan programlar oldugu dogrudur bu konu tartışılmaz ama bu oyunda o tür birşey oldugunu sanmıyorum.
trade konusundada bi olay var cidden oda sadece bug kıvamında elalemi kazıklamaya yönelik bi dümen mesela +8 lik bi silah koyuyo eleman sonra adam parayı koyunca onun +1 lik versiyonuyla degiştiriyo görüntü aynı oluyo vs.
ama senin durumunda 2 sinin birleşimi bi dalga oldugunu cidden düşünmüyorum eger varsa mıçtık demektir. bence sorunu başka yerlerde ara
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 29 Ocak 2005 19:15 tarihinde demiş ki:
kimsenin zoru yok burda bizde yardim etmeye çalisiyoruz ne geregi var ki sadece ben biliyorum ayagi yapmaya birazda diger insanlarin emeklerine saygi göster!

YA BAZI İNSANLAR ANLAYAMIYOR MU BURDA EMEK YOK BURDA GEYİK VAR VE BU GEYİĞİN İÇİNDE BENİM EMEĞİM DE ERİYOR RES İNKİ DE DİĞER YARDIM EDENLERİN DE BUNU ANLA ARTIK GEREKLİ GEREKSİZ HER TOPİCTE GEREKSİZ ŞEYLER YAZIYOSUNUZ TÜM BAŞLIKLAR ALTINDAKİ TOPİCLER GEYİĞE ÇEVRİLMİŞ ESKİDEN PATİCİK BÖYLE DEĞİLDİ YA(BALONA BAKMA BEN ESKİYDİM BANLANDIM)
YENİ GELENLERLE DOLDU TAŞTIGİTTİKÇE KÖTÜLEŞİYO :([signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 29 Ocak 2005 19:16 tarihinde demiş ki:
said:
Hollwan, 29 Ocak 2005 19:15 tarihinde demiş ki:
said:

diycek bişeyim yok valla ne halin varsa gör

postla mostla işim yok ordaki sidikli gariban sarı madalya hiçte tınımda değil
senin 2 acc 2 günde banlenince çok oturdu heralde

belli amacının post kasmak olmadığı tabii ki sen tüm geyiği engelleme çalışmalarıma rağmen bunu ayzdığına göre zaten kendini kanıtlamışsındır
bu yazdıkların seni aka çıkardı di mi bravo[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hollwan, 29 Ocak 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
said:
kimsenin zoru yok burda bizde yardim etmeye çalisiyoruz ne geregi var ki sadece ben biliyorum ayagi yapmaya birazda diger insanlarin emeklerine saygi göster!

YA BAZI İNSANLAR ANLAYAMIYOR MU BURDA EMEK YOK BURDA GEYİK VAR VE BU GEYİĞİN İÇİNDE BENİM EMEĞİM DE ERİYOR RES İNKİ DE DİĞER YARDIM EDENLERİN DE BUNU ANLA ARTIK GEREKLİ GEREKSİZ HER TOPİCTE GEREKSİZ ŞEYLER YAZIYOSUNUZ TÜM BAŞLIKLAR ALTINDAKİ TOPİCLER GEYİĞE ÇEVRİLMİŞ ESKİDEN PATİCİK BÖYLE DEĞİLDİ YA(BALONA BAKMA BEN ESKİYDİM BANLANDIM)
YENİ GELENLERLE DOLDU TAŞTIGİTTİKÇE KÖTÜLEŞİYO :(

tamam paşam sen eskısın sen en ıyısını bılırsın bız malız bılgısyar kullanmadık bugune kadar kusura bakma bı cahillik ettık bız yaptık sen yapma affet !![signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

suçlu tamamen kendin olmana rağmen bana ağır sözler söyledin
olgunlukla cevap verdim
şimdi uza falan
ben uzarım nasılsa sen kendini kanıtlamışsın
rockncoke
[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...

[Bu mesaj Hollwan tarafından 29 Ocak 2005 19:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReSuRReCTioN, 29 Ocak 2005 19:21 tarihinde demiş ki:
said:
Hollwan, 29 Ocak 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
said:

YENİ GELENLERLE DOLDU TAŞTIGİTTİKÇE KÖTÜLEŞİYO :(

tamam paşam sen eskısın sen en ıyısını bılırsın bız malız bılgısyar kullanmadık bugune kadar kusura bakma bı cahillik ettık bız yaptık sen yapma affet !!

ben senle beraber konuyu artışıp çözmek istedim sen kalkıp nedense ayzılanları sütüne alınıp böyle birşey yazdın
bravo[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

Hollwan arkadaşım bak. Burda senden başka geikten rahatsız olan yok. Ozman gereksiz post lar atıp karşıdakini post kasmak için post atıyorsun derken sende kendine post kasıyorsun gibi hava çıkıyor ortaya. o yüzden sende atma ozman.[signature][hline]Bir Steel Birghtblade Sözü ;
Est solarus oth mithas...

Sosyal ağlarda paylaş

StellBB zamanında seni Ceasar'la barıştırmaya falan çalıştım ama bana bile saldırıyodunuz az daha
ben iyi niyetliyim
sen demek ki geyik yaıp olayı üstüne alındın
sağlık olsun[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

BEn her zman geik yaparım. Yaptımıda onu yerim. Farketmez benim için. Burası sanal onla küsmüşüm bunla atışmışım neti kesince bende biter. Yani demek istediğim burası sanal. tarışıcan da geikde yapıcan olayları yanlışlıkla üstüne alıp alınıcanda ama senin bu her konuda gereksiz çıkışların yüzünden yazdım ben.olayda küfür yokken isteidğin kadar atışmaslın çünkü burası forum. yöneticisi var şusu var busu var. Bizden önce onlarda var bu yetki onlar bir şey yapmıyorsa biz niye yeter meter diyoruz? Varsa geçerli ve mantıklı bi sebebin saygıyla kabul ederim.[signature][hline]Bir Steel Birghtblade Sözü ;
Est solarus oth mithas...

Sosyal ağlarda paylaş

ayretten mantıklı bi nedenim var adam hack yerse bütün emekleri boşa gider biz bunu engelliycez siz geyik yapınca adam attıklarımızı görmüyo daha ne sebep verim 10 kere yazdım gelin garbage bölümünde ben de geik yapıyom orda hep beraber geik show yapalım[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...