Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cici bayanlar Cabuk Bakın!

rApbOyZ

Öne çıkan mesajlar

ben eski pcmdeyken alman bir hack sitesine girmiştim (işte daha n00bum ozamanlar) bi baktım ekranda dosyalar falan dedim ne la bu falan sonra benim hdd imiş meğersem ordaki dosyalar lol

olur olur olmaz demyin yani bende öle önüme gelene trade vermiyorum açıkcası[signature][hline]Firearrow the Assassin
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

Sosyal ağlarda paylaş

DİEZ de pitiha dıye bı priest var oda FURY2 dıye bı clan kurup clan aldıgı adamların sıfrelerını ele gecırmıs ve adamların charlarını soyup soğana cevırmıs dikkat edın mıllet.. benıde caarmıstı ıykı gıtmemısım adma bıde 2 gunde pelerın vaadedıyodu bu tarz tıplerde dolasıyo..[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReSuRReCTioN, 29 Ocak 2005 18:54 tarihinde demiş ki:
DİEZ de pitiha dıye bı priest var oda FURY2 dıye bı clan kurup clan aldıgı adamların sıfrelerını ele gecırmıs ve adamların charlarını soyup soğana cevırmıs dikkat edın mıllet.. benıde caarmıstı ıykı gıtmemısım adma bıde 2 gunde pelerın vaadedıyodu bu tarz tıplerde dolasıyo..

dedim size :)
demedim mi ?:D:D:D[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 29 Ocak 2005 18:55 tarihinde demiş ki:
said:
ReSuRReCTioN, 29 Ocak 2005 18:54 tarihinde demiş ki:
DİEZ de pitiha dıye bı priest var oda FURY2 dıye bı clan kurup clan aldıgı adamların sıfrelerını ele gecırmıs ve adamların charlarını soyup soğana cevırmıs dikkat edın mıllet.. benıde caarmıstı ıykı gıtmemısım adma bıde 2 gunde pelerın vaadedıyodu bu tarz tıplerde dolasıyo..

dedim size :)
demedim mi ?:D:D:D

ne bılım olm ben gormedım auhahuahu demıssındır ınanırım sana ehahhahuea[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bi ark Trade le direk bağ kurulmuyor dedi biraz öne sanrım. Biz servera bağalınıyoruz oda aynı servera bağlanıyor. Buraya kadar doğru. E peki o bağlandığımız server üzerinden o adamın benim pc me girme şansı yokmu?? Varsa ne kadar ;)[signature][hline]Bir Steel Birghtblade Sözü ;
Est solarus oth mithas...

[Bu mesaj SteelBB tarafından 29 Ocak 2005 19:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

YA Bİ SUSUN YA GEYİK YAPMAYIN YA 3 TANE POST ATTIM ADAM OKUSUN MAKİNASINI DÜZELTSİN DİYE BEN POSTU ATTIKTAN SONRA 15 TANE DAHA GEYİK POST ATILMIŞ GİDİN YENİ BAŞLIK AÇIN ORDA YAPIN GEYİĞİNİZİ
ADAM SİZİN YÜZÜNÜZDEN BENİM ATTIĞIM POSTLARI OKUYAMICAK BELKİ DE
Bİ SUSUN YA CİDDİ Bİ HACK VAKASI BU[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 29 Ocak 2005 19:00 tarihinde demiş ki:
şimdi bi ark Trade le direk bağ kurulmuyor dedi biraz öne sanrım. Biz servera bağalınıyoruz oda aynı servera bağlanıyor. Buraya kadar doğru. E peki o bağlandığımız server üzerinden o adamın benim pc me girme şansı yokmu?? Varsa ne kadar ;)

işi biliyosa %100 :)[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hollwan, 29 Ocak 2005 18:49 tarihinde demiş ki:
makinamda freeware ve korsan dışında sadece monitor kasa klavye mouse falan orjinal benim :D bilgisayarı hack.ilere karşı kullanabilmek önemli
verilen bi icona tıklarsanız bilin ki hacklendiniz çünkü mesela www.clangg.com bu adres bir hack adresidir sakın açıp bakayım demeyin direktman hacki yersiniz böyle iconlar heryerde veriliyor bi hackçi bana bu iconu verdi açmadım bir dosya yolladı 7 kblik almadım adam sonra açıkladı ben hackerdım bunları yesen msn falan gitmişti diye
bu arkadaş buna benzer bir yöntemle hack yediyse tek çare format hemen bağlantıyı kes başka bi makinadan şifreni değiştir sonra bu makinaya format at oyna bu da ders olsun sadece bulduğun Türk kankilerle oyna

baba sen ona hacker mı dıyon o lamermıs ben sana soylıyım bastan sımdı msn calan ıcq goturen hackermı sayıyomus kendını ve soyle bısı soylıyım sana bı hacker hıc bı zaman sana ben hackerım demez + boyle aptal lamerlerın kullandıgı ezık buzuk seyler yollamaz rahat ol sen..[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 29 Ocak 2005 19:00 tarihinde demiş ki:
lol adamın 2 accountu banlendi hala laf atma derdinde

GÜZELİM NE DİYORUM SUSUN GEYİK YAPMAYIN DİYORUM HALA YAPIYOSUNUZ ADAM YARDIM İÇİM AÇMIŞ BU TOPİĞİ BEN YARDIM İÇİN 3 UZUN YAZI YAZDIM AMA YAZILAR SENİN GİBİLERİN GEYİĞİNİN İÇİNDE ERİYİP GİTTİ BÖYLE ÇOK BAŞLIK VAR GARBAGEDE ORAYA GİT GEYİK YAZ EĞLEN BİŞİ DEMİYORUM AMA BURDA YAPMA O GEYİĞİ ALLAŞKINA YA
SEN lol FALAN YAZ DAHA BRAVO SANA[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReSuRReCTioN, 29 Ocak 2005 19:06 tarihinde demiş ki:
said:
Hollwan, 29 Ocak 2005 18:49 tarihinde demiş ki:
makinamda freeware ve korsan dışında sadece monitor kasa klavye mouse falan orjinal benim :D bilgisayarı hack.ilere karşı kullanabilmek önemli
verilen bi icona tıklarsanız bilin ki hacklendiniz çünkü mesela www.clangg.com bu adres bir hack adresidir sakın açıp bakayım demeyin direktman hacki yersiniz böyle iconlar heryerde veriliyor bi hackçi bana bu iconu verdi açmadım bir dosya yolladı 7 kblik almadım adam sonra açıkladı ben hackerdım bunları yesen msn falan gitmişti diye
bu arkadaş buna benzer bir yöntemle hack yediyse tek çare format hemen bağlantıyı kes başka bi makinadan şifreni değiştir sonra bu makinaya format at oyna bu da ders olsun sadece bulduğun Türk kankilerle oyna

baba sen ona hacker mı dıyon o lamermıs ben sana soylıyım bastan sımdı msn calan ıcq goturen hackermı sayıyomus kendını ve soyle bısı soylıyım sana bı hacker hıc bı zaman sana ben hackerım demez + boyle aptal lamerlerın kullandıgı ezık buzuk seyler yollamaz rahat ol sen..

ha bak geyik yapma canımı ye o olaylarla msn icq derken uo acclerini hackliyolardı basit benim bile istesem kullanabileceğim bi şerefsiz yöntemi kullanarak bilen adam ko yu da hackler üzülürsün onu söliyim[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

ReSuRReCTioN çok iyi söyledin benim arkımın dahil olduğu hacker team İcq adminlerinin Kulalndı ICQ reg leyen program vardı onu çalmışlardı (israil admini) 4 haneli numara falan reg lediler ama direk fark edildi TAbi. Bunu yapan adam bile ben hacker ım demiyordu o kadar yani:D O yüzden 2 prog kulalnmakla hacker olunmaz...[signature][hline]Bir Steel Birghtblade Sözü ;

Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 29 Ocak 2005 19:07 tarihinde demiş ki:
adam offline demekki şuan bu yazıları okuyamıyo

kes traşı otur oturduğun yere

adam online olunca burda 7 sayfa geyiği görünce 3. sayfada benim ayzdığım yazıyı nasıl okusun
kes traşı falan gibi ayzılarla beni küçümseyemez seviyeni belli edersin konu burda bitmiştir ok? biz hackle uğraşalım[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

ha bak geyik yapma canımı ye o olaylarla msn icq derken uo acclerini hackliyolardı basit benim bile istesem kullanabileceğim bi şerefsiz yöntemi kullanarak bilen adam ko yu da hackler üzülürsün onu söliyim

bastan berı ben onu soyluyom zaten topic i en bastan oku yanı 1.2.3.4 sayfaları bız olaya acıklık getırdık zaten yeterınce adamda burda yok heralde bısıler yazmıyo cevap olarak...[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

adam offline ama online olunca 7 sayfa geyiği görünce 3. sayfada benim yazdığım yazıyı görmez adama yardımım ulaşmaz onun için adam gelsin yazdıklarımı okusun cevaplasın falan sonra burda geyiğe devam edin diyorum ben
bitmiştir geyik ok?
ben yanda bi topic açtım gidin orda geyiğe devam hatta[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

Genel olarak ya format yada regedit yada prog kulalnıp silicek bunu başka bi açıklaması yok zaten. VE bütün sayfalardada bu konular geçiyor. O yüzden Hollwan senin yazını kaçırması adamın bitmesi anlamına gelmez.[signature][hline]Bir Steel Birghtblade Sözü ;

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...