Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cici bayanlar Cabuk Bakın!

rApbOyZ

Öne çıkan mesajlar

Sen adamdan esya alıyordun,
Trade yaptınız,
Adam esya koydu(sende para koydun misal)
Adam esyayı cekemez cancel laması lazım.
Diyelim cekti,
Senin birseyin gitmedi oyun içinde(item-para)
Sonra ne olduda c ye bakma ihtiyacı duydun?
O dosyalar yüksek ihtimal zaten vardı sende.
Gereksiz panik.[signature][hline]Name:Buzkirpisix
lvl 2x
S xig
Worior
Harsch şitette+5/40 poi

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzk, 29 Ocak 2005 18:27 tarihinde demiş ki:
Sen adamdan esya alıyordun,
Trade yaptınız,
Adam esya koydu(sende para koydun misal)
Adam esyayı cekemez cancel laması lazım.
Diyelim cekti,
Senin birseyin gitmedi oyun içinde(item-para)
Sonra ne olduda c ye bakma ihtiyacı duydun?
O dosyalar yüksek ihtimal zaten vardı sende.
Gereksiz panik.

baba bıraz saçma olmadımı ne olduda C: ye bakma ıhtıyacı duydun sorusu ?
ben hep C: ye bakıyorum bakmak bır ilginçlik alametımı ?[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Cevap veriyorum...
Kasanın arkasındaki vidalar sökülür
Bir adet Dinamit lokumu güzelce içine yerleştirilir...
Fitili yeter mesafeye kadar uzatılır ve kasanın kapağı kapatılıp tekrar vidalanır...
Ardından fitil ateşlerin ve görsel bir gösteri yaşanır...

Abicim neden Antivirüs, Firewall v.s. tarzı programlar kullanmıyonuz? Madem bilgisayar dahisi değilsinizde... Kaldı ki o kadar şey bilmeme rağmen ben bile bir dehayım demiyom da ben bile önlem alma çabası içinde oluyom... enayimiyim neyim? Kullandığım programlar haybeye cpu usage paydah etsin başıma üstüne bi de ram'i buffer i, güvenlik çok önemli bilgisayar başında, eğer güvenliğini sağlamıyosan bilgisayarın internet ortamında, yukarıda yazan işlemi tez elden yap daha iyi....

Saygılar...[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
KASIMPATI_MANYAGI - El Morad - Rogue
LvL - 43(Ula bi 45 olsam da styx kullansam)
HaSeNeK - El Morad - Magician
LvL - 30+(ah bi estlant yüzü görsem)
Sosyal ağlarda paylaş

LuciferTR boşver inanmazlar başlarına gelirse inanırlar..[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name : kIzIn1i
Nation: MagiCian
Race : EL Morad
Job : gLacier
LvL : 5x
cLan : Knights
Server: ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

kIzIn1i bak bi daha sormucam, kendimi e-donkey gibi hissetmeye başladım bu 3. oldu yaaaa :([signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 29 Ocak 2005 18:32 tarihinde demiş ki:
Cevap veriyorum...
Fitili yeter mesafeye kadar uzatılır ve kasanın kapağı kapatılıp tekrar vidalanır...

Abicim neden Antivirüs, Firewall v.s. tarzı programlar kullanmıyonuz? Madem bilgisayar dahisi değilsinizde... Kaldı ki o kadar şey bilmeme rağmen ben bile bir dehayım demiyom da ben bile önlem alma çabası içinde oluyom... enayimiyim neyim? Kullandığım programlar haybeye cpu usage paydah etsin başıma üstüne bi de ram'i buffer i, güvenlik çok önemli bilgisayar başında, eğer güvenliğini sağlamıyosan bilgisayarın internet ortamında, yukarıda yazan işlemi tez elden yap daha iyi....

Saygılar...

baba sıdmı ben 6 seneden berı bılgısayar kullanıyorum bı kere bıle fırewall kullanmadım hatta band genıslıgımıde acıyorum ama saldıran olmuyo bana sence bende bı garıplıkmı var ?
yuksek deneyımlerıne dayanarak bana bı cevap verırmısın ?[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Adaware işe yaramazmı? Ben genelde güvenli kipte kullanırım silinmeyen dosyaları bile siler....[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
Sosyal ağlarda paylaş

quote]ReSuRReCTioN, 29 Ocak 2005 18:37 tarihinde demiş ki:
said:
Cevap veriyorum...

Saygılar...

baba sıdmı ben 6 seneden berı bılgısayar kullanıyorum bı kere bıle fırewall kullanmadım hatta band genıslıgımıde acıyorum ama saldıran olmuyo bana sence bende bı garıplıkmı var ?
yuksek deneyımlerıne dayanarak bana bı cevap verırmısın ?

Sende deli cesareti var :D

[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 4x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]

[Bu mesaj Murtaza tarafından 29 Ocak 2005 18:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReSuRReCTioN, 29 Ocak 2005 18:37 tarihinde demiş ki:
said:
Cevap veriyorum...

Saygılar...

Ben 15 senedir bilgisayarın içini dışını bilirim. Yüksek deneyimim olduğunu da iddia ettmem. Sen dikkatlisindir. Sözüm dikkatsizlere... aynı şekilde benimde bi tane var. Abim saolsun ne kadar önlem alsamda windowsun canına okumayı becerebiliyo :D[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 29 Ocak 2005 18:38 tarihinde demiş ki:
quote]ReSuRReCTioN, 29 Ocak 2005 18:37 tarihinde demiş ki:
said:
Cevap veriyorum...

Saygılar...

Sende deli cesareti var :D

mauhauauha bende oyle tahmın edıyodum euhahuaehuhuae[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben paralısını kullanıyom. Hızır gibi yetişiyo genelde.... Paraya kıymak mesele....[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 29 Ocak 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
antivirusu start up da scan e ayarla internet baglantısını kapa sonra adaware war sa onu da start up da scan e ayarla restart at
bunları hallettikten sonra ko nun internet sitesinden hemen sifreni deishtir

o ad aware bı naneye yaramıyo sadece cookies sılıyo bende norton 2005 kullanın ne var ne yok sılıyo..

+ ayrıca başlattaki çalıstıra
msconfig
yaz ok de sonra bı menu acılacak yukardan başlangıc secenegını sec orda bı lıste cıkacak o lıstede senle alakası olmayan seylerın onay kutucuklarını kaldır sonra uygula ve tamam de makınayı yenıden baslatmanı ıstıcek başlat makınayı.. kolay gelsın ınsallah çözersın sorunu...[ signature ][hline]Only God Can Judge Me !!!

işte bilinçsiz kullanıcı o cookieslerin neden olduğu lag hakkında hiçbişey bilmeyen 5 cokies olunca net bağlantısının 3 kat yavaşladığını anlamayan sayısız virüs bulan gerekirse kendini resleyen müthiş bi freeware programdır bu
tek başına işe asla yaramaz Spybot un son ücretsiz versiyonunu da indir çünkü hack olaylarına karşı ad-aware tamamen dirençsizdir
norton kullanıp sonra bende lag var diyosan yüzüne tükürürüm senin ben UO oynarken nortonu yükledim 2 adımda bir takılıyodu nortonu sildim direk düzeldi ve bunu acaba nrtondan mı oldu diye 2 kere tekrarladım norton sadece oyunu değil makinanın her türlü hızını korkunç düşürür McAffee de aynı şekilde gayet kullanışsızdır ama daha az lag yapar
ZoneAlarm sa özellikle win98 lerin ağzına.... saf 98lerin değil her makinanın korkulu rüyası lag canavarı
dosyalar silinemiyor spybot bile bulup silemiyorsa net bağlantısını kes format at
ama önce makina açılırken aralıklı olarak f8 tuşuna hızlı hızlı bas liste açılsın ordan güvenli kipi seç ordan silebilirsin sanırım hala olmadıysa spybot ve ad aware da olmadıysa format paklar seni
Download Accelerator Plus 7.3 vermişti PCNet dergisi makinanın net hızını 3 kat yavaşlatıyor downloadları mahvediyordu 11 virüs vardı program silinmiyordu saatlerce uğraşıp bikaç virüsü ve DAS 7.3 ile ebraebr yüklediğim tüm programları silince denetim masasından silip virüsleri şutlayabildim

ha bi de denetim masasından da dene onları silmeyi belki prgram olarak program ekle kaldır listesinde yer alıyorlardır...[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler quote yaparken biraz daha secici olun lütfen,gereksiz seyleri,bir^üsttekileri quote yapmayın.Kendim icin söylemiyorum forum genel kurallarından. :)

Sondaki gülücüğüde asabiyet olmasın diye koydum,sadece normal bir şekilde rica ediyorum yani,şimdi alnırsınız falan:)[signature][hline]Name:Buzkirpisix
lvl 2x
S xig
Worior
Harsch şitette+5/40 poi

Sosyal ağlarda paylaş

makinamda freeware ve korsan dışında sadece monitor kasa klavye mouse falan orjinal benim :D bilgisayarı hack.ilere karşı kullanabilmek önemli
verilen bi icona tıklarsanız bilin ki hacklendiniz çünkü mesela www.clangg.com bu adres bir hack adresidir sakın açıp bakayım demeyin direktman hacki yersiniz böyle iconlar heryerde veriliyor bi hackçi bana bu iconu verdi açmadım bir dosya yolladı 7 kblik almadım adam sonra açıkladı ben hackerdım bunları yesen msn falan gitmişti diye
bu arkadaş buna benzer bir yöntemle hack yediyse tek çare format hemen bağlantıyı kes başka bi makinadan şifreni değiştir sonra bu makinaya format at oyna bu da ders olsun sadece bulduğun Türk kankilerle oyna[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hollwan, 29 Ocak 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
said:
mrproblem, 29 Ocak 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
antivirusu start up da scan e ayarla internet baglantısını kapa sonra adaware war sa onu da start up da scan e ayarla restart at
bunları hallettikten sonra ko nun internet sitesinden hemen sifreni deishtir

o ad aware bı naneye yaramıyo sadece cookies sılıyo bende norton 2005 kullanın ne var ne yok sılıyo..

+ ayrıca başlattaki çalıstıra
msconfig
yaz ok de sonra bı menu acılacak yukardan başlangıc secenegını sec orda bı lıste cıkacak o lıstede senle alakası olmayan seylerın onay kutucuklarını kaldır sonra uygula ve tamam de makınayı yenıden baslatmanı ıstıcek başlat makınayı.. kolay gelsın ınsallah çözersın sorunu...[ signature ][hline]Only God Can Judge Me !!!

işte bilinçsiz kullanıcı o cookieslerin neden olduğu lag hakkında hiçbişey bilmeyen 5 cokies olunca net bağlantısının 3 kat yavaşladığını anlamayan sayısız virüs bulan gerekirse kendini resleyen müthiş bi freeware programdır bu
tek başına işe asla yaramaz Spybot un son ücretsiz versiyonunu da indir çünkü hack olaylarına karşı ad-aware tamamen dirençsizdir
norton kullanıp sonra bende lag var diyosan yüzüne tükürürüm senin ben UO oynarken nortonu yükledim 2 adımda bir takılıyodu nortonu sildim direk düzeldi ve bunu acaba nrtondan mı oldu diye 2 kere tekrarladım norton sadece oyunu değil makinanın her türlü hızını korkunç düşürür McAffee de aynı şekilde gayet kullanışsızdır ama daha az lag yapar
ZoneAlarm sa özellikle win98 lerin ağzına.... saf 98lerin değil her makinanın korkulu rüyası lag canavarı
dosyalar silinemiyor spybot bile bulup silemiyorsa net bağlantısını kes format at
ama önce makina açılırken aralıklı olarak f8 tuşuna hızlı hızlı bas liste açılsın ordan güvenli kipi seç ordan silebilirsin sanırım hala olmadıysa spybot ve ad aware da olmadıysa format paklar seni
Download Accelerator Plus 7.3 vermişti PCNet dergisi makinanın net hızını 3 kat yavaşlatıyor downloadları mahvediyordu 11 virüs vardı program silinmiyordu saatlerce uğraşıp bikaç virüsü ve DAS 7.3 ile ebraebr yüklediğim tüm programları silince denetim masasından silip virüsleri şutlayabildim

ha bi de denetim masasından da dene onları silmeyi belki prgram olarak program ekle kaldır listesinde yer alıyorlardır...

dergı puanlarına bakmıyalım kardes dergılere para yedıren bırıncılıgı alır yada kendısıne uygun bı puanı..

ona bakarsan Creative CD-ROM 5 para etmez kansız bı CD-ROM dur ama dergılerde 1 numara secılmıstı.. sence mantıklımı ?
norton kullanıp 30k download yapıyorum yeterınce acıktır sanırım :) + makınam P4 2.8 800mhz + 1024 Dual DDR400 RAM + 80gb SATA disk mevcudu olan bı makına ben makımada nortondan kaynaklanan bı yavaslık hıssetmıyorum

aynı anda CD yazıyorum + cine-5 cozuyorum + winamp acık + fılm ızlıyebılıyorum bılmem yardımcı olmustur bu acıklama sana auhauhhua boş konuşmuyoz aslan parçası yaptık denedık gorduk yavaslama yok..[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...