Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares de satılık lvl 62 battle priest

Lanfear

Öne çıkan mesajlar

Ne kadara satıyosun?

Asıl sorum şu:

Satın aldıınız karakterlerle oynadıınızda, kasarak oluşturduunuz karakter tadını alabiliyo musunuz??[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 4x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]

[Bu mesaj Murtaza tarafından 29 Ocak 2005 15:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Holy priest ler, olen kisileri ustunde stone of life varsa canlandırabilir.Eski konularda daha ayrıntılı bir sekilde acıklamıstım.Resledigi zaman belli bir % geri gelir.[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
aKuMa_Xen LvL 46 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

cevap 1: Priestların 3 skilli vardır heal / buff / debuff (holy)

debuffer olan priestlar rezz (ressurection) yapabilirler ama sadece npc ler tarafından öldürülenleri. rezz için inventory nizde stone of life olması gerekmektedir (4-10-30 adet) kaybettiğiniz exp.ların 4 stonela % 60 10 stonela %70 30 stone la da % 80 ini geri alırsınız.

cevap 2: Oyundan zevk almak benim için pk yapmak ve boss kesmektir. bu char ile her ikisini de yapabiliyorum fakat tabi kendi evladın gibi olmayabilir. ne apos kasmıssın ne lvl partisi aramıssın gelip hazır charla oynamak pek tatlı olmaz. elimde 4 tane lvl 60+ char var ( 2 priest 1 warr. 1 assasin) ve hepsiyle oynuyorum. sadece 1 tanesini kendim yaptım (Lanfear lvl 60 buffer) dediğim gibi battle priest için güzel bir fiyat gelirse satabilirim üzerindeki itemlar yaklaşık 1.5 milyar coin civarında. artı güzel de bir maaşı var( knight cash). ayrıca çok da popüler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 29 Ocak 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
Ne kadara satıyosun?

Asıl sorum şu:

Satın aldıınız karakterlerle oynadıınızda, kasarak oluşturduunuz karakter tadını alabiliyo musunuz??

asıl dert o da değil yavaş yavaş 0dan başlayıp oynamayı öğrenmelisin direk lvl 62 ye girersen hiç iyi olmaz inancındayım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hasanmezarci, 29 Ocak 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
ne bu knight cashin olayı ? clanın ilk sıralarda olunca para geliyo o olay mı?

knight cash belirli bir national pointin üzerinde np ye sahipsen aldığın maaştır. clanının seviyesi önemli değil tek kişilik bir clanla bile knight cash alabilirsin. hergün gidip piena / breth towndaki knight tan alıyorsun. miktarı 200 k dan başlar ve np arttıkça o da artar. clanın para kazanması için castle siege war kazanması lazım. csw kazandıktan sonra clan liderinin kasasına 7 tane gold bar gelir ve bir sonraki haftaya kadar moradondaki npclerden yapılan tüm alışverişlere konulan vergileri ve abyss e girişte ödediğiniz 10 k gibi ücretlerden yararlanır.
Sosyal ağlarda paylaş

priestin nick nedir ? orcmu ? fiatı nedir ?[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name : kIzIn1i
Nation: MagiCian
Race : EL Morad
Job : gLacier
LvL : 5x
cLan : Knights
Server: ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LoRd_MsC, 29 Ocak 2005 17:25 tarihinde demiş ki:
lanfear salıyorsun kardeş ben conoly zonede öldüm beni rezzci kaldırdı
LoRd_MsC orc lvl51

:)
2 kes lvl 60+ priest yaptım ben pk da ölen adamı kaldıramadim :) seni rezzleyenden ögrenmem gereken cok sey var demekki.
Sosyal ağlarda paylaş

Asssianı Ben alırım MSN sole yada Ozel MEsaj At[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...