Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu nedir bıktık artık

kIzIn1i

Öne çıkan mesajlar

lagg yetmezmis gibi simdide girer girmez dc yada giriyorsun 5 dakika takılıyor hic hareket yok ve ardından dc ne zaman gececek bu sorun :( :( :([signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name : kIzIn1i
Nation: MagiCian
Race : EL Morad
Job : gLacier
LvL : 5x
cLan : Knights
Server: ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

ADSL Modem satan özel bir şirkette teknik sorumlu olarak çalışan bir arkadaşımın oyunun halini gördükten sonraki sözleri :

"1024Kbps ADSL'de bu kadar yavaşlama olması imkansız. Adminler, oyundaki Türk'lerin sayısı azalsın diye bağlantı sorununun olduğu günlerdeTürkiye IP'lerine filtre uygulamış olabilirler... Böylece suçu "Bağlantınız düşük bizimle alakası yok" diye üstlerine almama şansları olur"

2 haftada oyuna giren Türk oyuncu sayısındaki düşüşte bu komplo teorisini biraz destekliyor sanki...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride o dur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 29 Ocak 2005 20:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne iyi sen girince oluyon. ben hiç giremiyom allahım yaaaaaaaaaaaa. kallugadayım orda takıldım kaldım. oyuna almıyo. gece bitiyo ama arzu. vallaha bak. ama kafeden takılıyom kaçgündür. :( kafedende oynuyamıyoz biliyon. geçen gece 3 e kadar kaldık. nerdeyse o lag vardı. en fazla 3 sn yelik lag oluyo. gerçi sen benden daha iyi bilirsin. sen giriyonmu geceleyin?? burda iyi valla .gece oynuyabiliyoz. sizinkiler nası.??[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

siteyi açarkende yavaş ama yani sadece oyunla alakalı bir sorun gibi gelmiyor bana . emmevelakin dikkat çeken birşeyde diger yabancı sitelerden 17kbps la dosya indirebilmem.
yahooyu pingleyince 190 ms oluyo www.knightonlineworld.com u pingleyince 470-480 ms arası oluyor bu baglantılar hakkında pek bir bilgim yok ama bu kodan kaynaklanıyormuş gibi bi izlenimde yok degil hani.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben başka seylerde hızlıyım bussuru sey yukluyorum ama bu oyundan bence fatihin dedigi mantıklı gibi de fakat gece cok guzel lagg yok harika yani newzat evt gece lagg yok güzel ama babam kızıyor giremiyorum rahat :([signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Sosyal ağlarda paylaş

yok ole şey yapmazlar ugraşmazlar ama Dün cok güzeldi Lag 0 a kadar indi dün gece tadını cıkardım gece 5 e kadar oynadım[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

evt ben dun gece yoktum ama kuzenim oyle soyluyor[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Sosyal ağlarda paylaş

allah canımı alcak yaaaaaaa. offffffff offffffffffffffff. gece giricem ama. klandaki adamların alayı fırladı gitti. biz iki haftadır bişi yapamıyoz. :( valla klandan atılcam yakında :) olsun atsınlar. np . klan aççaz zaten. :D arzu sende gelcenmi. bu arada bilinç 61 olmuş :( e tabii. adam gece oynuyo. ben anca msn yazim. :(:(:(:(:(:(:([signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...