Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ALTERNATİF SİTE

Hollwan

Öne çıkan mesajlar

www.inndir.com adresinden Download Accelerator Plus 7.4 ü indirip kurun sonra Knight Online diye arama yapın orjinal sitesinden 80 saatte indirilirken burdan 5 saatte indirebilirsiniz
ancak DAP 7.4 anladığım kadarıyla bazı virüsler içeriyor olabilir onun için bu download hızlandırıcıyı sadece böyle çok uzun downloadlarda kullanıp sonra hemen silin böyle kısa kısa kurup silmelerde pek bi zarar veremeyecektir...[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

mis gibi indirin burdan FRP_Master'a bakarsanız ömrünüz tükenir 800 b hızla indirerek
veridğim yöntemle 10000 b hızın altına hiç düşmeden indirirsiniz bu müthiş bi fark[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

hurafe öyle mi cnm ben kaç tane post atmışım acil bakın başlıklı topiğe anlatmışım DAP ı yükledikten sonra olanları saatlerimi harcayıp zar zor DAP ile virüsleri sildiğimi
sen şimdi burda hurafe falan diyosun milletten duydum ben sanki
ciddi anlamda çok tehlikeli virüsler vardı DAP 7.3 ün PCNet te yayınlananında postları atmadan önce biraz araştır düşün...[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

Spybotu kendini silebilen en önemli Freeware programına doğrudan saldırmıştı zar zor yaptığım tarama ve ek güncelleme dosyalarında tarama bitince şu yazıyordu
Critical Object Delete Is Failed:
DOWNLOAD ACCELERATOR PLUS:

altında da 9 ayrı virüs vardı hepsinin merkezi DAP tı çoğu aynı dosyadaydı Win98 System dsoyalarına yapışmıştı silmek pek kolay olmadı dikkat derim ben
gerçi benim hatam PCNet'e güveip virüs taraması yapmadan yükledim ama ortalıkta şu an DAP'ın birçok virüslü ve virüssüzü dolaşıyor
onun için böyle sil kur yani çünkü şu an gene o hataları veriyor silme yolunu bulduğum için bana sorun değil ama size bulaşırsa silemeyebilirsiniz her konuda aşırı zarar veren Worm'un üst seviyelerinde virüsler oluyor bazı DAPların içinde[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hasanmezarci, 29 Ocak 2005 19:29 tarihinde demiş ki:
eet dogruymuş söyledigin biraz araştırdım cnn de açıklama yapılmış dap 7.4 aids virüsü taşıyomuş.

ben sana bişi mi dedim
bilgilendirmek için topic açtım böyle cevaplar yazıp üzme beni[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...
Sosyal ağlarda paylaş

bak başarısız yaptı beni
FRP_Master ' a uyarsanız 80 saatte çekersiniz oyunu
buyur burdan 5 saat
sen daha ters ters şeyler yazıyosun[signature][hline]Sen Az Önce Ben Kralım Mı Dedin?
Demek Ki Değilmişsin...

[Bu mesaj Hollwan tarafından 29 Ocak 2005 19:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...