Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cats In Practice

Selamon

Öne çıkan mesajlar

İnternette gezinirken tesadüfen keşfettiğim bir grup. Techno-Industrial yapıyorlar. Industrial öğeler daha ağır bassada kimi şarkılarda technoya daha yatkın oluyorlar.

Ben ilk olarak Inferno adlı şarkılarını dinledim ve çok hoşuma gitti. Şuan diğer şarkılarını indirmekle meşgulüm. Bir dinleyin derim bence pişman olmazssınız.

Cats In Practice[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
28 Ocak 2005 tarihinde, Cats In Practice - Cover Project 2 - Taksim / Manastre World Music & Dance Club'da.

Arkadaşlar grup gerçektende başarılı dinlemenizi tavsiye ederim. Bir önceki mesajda grubun çalışmalarını bulabileceğiniz internet sitesini belirtmiştim.

[Bu mesaj Selamon tarafından 28 Ocak 2005 14:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Grup kısa süre önce yeniden yapılandı, gitarist ve baterist değişti. Yaptıkları müziğe kendileri hybrid rock diyorlar, çok sıkı bir cover project olayları vardı zamanında, en son yeni bir cover projesinden bahsediyordu basçıları şu ara ne yapıyorlar bilemiyorum. Solistleri çok iyi, Song Of Siren adlı sarkıda belli oluyor özellikle.. Diğer dikkat çeken şarkıları: Lay the tracks, The Lost..[signature][hline]It's better to burn out than to fade away..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...