Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Lan Party: İstanbul. 28 Ocak - 29 Ocak 2005.

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Buluşma noktası kafe mi? Bu etiketlendirme olayı yapılacak mı? Bence yapılsın kapıdan gireni damgalayalım.
Karpuz kardeşim, ömden üşenmezsen bu tür belli olan programı bir yollar mısın?[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eeht, 27 Ocak 2005 13:47 tarihinde demiş ki:
yaw sırtımdan "ben" aldırdım dikiş falan var 1 haftadır traş olmuyorum 3 hafta daha traş olmam yasak cumartesi sabahı 10.30 da doktorda randevum var arada bir az eğlenelim dimi?? :):)

[Bu mesaj Eeht tarafından 27 Ocak 2005 13:48 tarihinde değiştirilmiştir]

tunkutçum geçmiş olsun da.
sırtını niye traş ediyosun abi[signature][hline]valandil ownz j0o!
when broken , is easily fixed.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Abus, 27 Ocak 2005 13:51 tarihinde demiş ki:
bende digital makina getircem , kamerada getirsemmi ama onun için kameraman lazım.

Ben çekerim, deli eğlence olur eheh =)[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kamera da getirebilirim. Bu ne la, tam teçhizatlı kameraman cevat kelle gibi geliyorum :)
Bu arada bonus saçlarımı mı taksam da gelsem :) Şimdi kel kel gözünüzü alırım ehehehe
Kamerayı bilgisayara bağlayıp, oradan yayın yapsak? Webcamde görüntü çok iyi olmaz, kamera cillop olur. Teçhizat lazım gerçi.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışmamak diyorsanız netcafeye gidip düzgün oyun oynamayalı yıl olacak, parmaklarım paslanmıştır herhalde. Son altıma tank geçirip bir tanka üç tank kapışıp arada makinalıyla tayyare indiriyordum teey teeey...
Neyse, 12 saat içinde ısınırım, Penthin kafaya kafaya çalışırım.
Ama webden yayın bence lazım. Niye? Herkes görsün beğensin, bu tür organizasyonlarımız artsın, kaynaşalım eğlenelim öldürelim :)
Düzgün bir şey çıkartırsak, düzenli Lan partiler yapabiliriz sanki.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nedanko, 27 Ocak 2005 14:02 tarihinde demiş ki:
AA! Şöyle bişi aklıma geldi. Biz nasıl olsa internet kullanmıyacağız. Webcam'i olanlar webcam getirsin 6-7 açıdan paticiğe canlı yayın yapalım. Süper olur be! [/quote[belki getirebilirim ama kaliteli bi webcam değil benimki. başkaları iyi webcamlerini getirseler süper olur ama[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli_Haci, 27 Ocak 2005 16:14 tarihinde demiş ki:
Çalışmamak diyorsanız netcafeye gidip düzgün oyun oynamayalı yıl olacak, parmaklarım paslanmıştır herhalde. Son altıma tank geçirip bir tanka üç tank kapışıp arada makinalıyla tayyare indiriyordum teey teeey...
Neyse, 12 saat içinde ısınırım, Penthin kafaya kafaya çalışırım.
Ama webden yayın bence lazım. Niye? Herkes görsün beğensin, bu tür organizasyonlarımız artsın, kaynaşalım eğlenelim öldürelim :)
Düzgün bir şey çıkartırsak, düzenli Lan partiler yapabiliriz sanki.

Katılıyorum bende.Mesela bir site gibi bişe yakışır.Resimler falankoysalar iyi olur.[signature][hline]ForeVer SinoP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 27 Ocak 2005 17:20 tarihinde demiş ki:
Vala ben Lan Party'den önce Kadıköy'de Sturm'ların buluşmada olacam, ordan gidicem..

ben de öyle yapıcam olmadı beraber gideriz[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...