Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Lan Party: İstanbul. 28 Ocak - 29 Ocak 2005.

karpuz

Öne çıkan mesajlar

ah ah.
adeks ilk acıldıgında überdi ya.
tek kat.
tek oyun quake2.
millet full chat kasıyo.1 ki$i bile bulamıodun q2 icin ah ah.
full gittigimiz icin sahiplerle bab k3nk olmu$tuk.sora 2.-3. kat ve .tleri kalkan i$letmeciler.kıl oluorum ordaki adamlara artık.
son giden biri avp2 yüklü mü bilgisayarlara söleyebilir mi?
görelim bakalım ortam predatorleri kimlermi$.
ayrıca prawler Dyna'yı da kızlara sarkan listeye koymu$.bizde cok isterdik erkekler yerine kızlara yazmasını ama elden ne gelir?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 27 Ocak 2005 00:53 tarihinde demiş ki:

BabacumMostors (bu tamam)
BiTcH_oFBaT
Chiptech (bu seni döver)
CrayTotem (bunun sevgilisi var)
Duke_Guybrush (bu yapmaz öyle şey)
Dynamick (Dyna herşey olabilir ama yavşak değildir)
karpuz (Hayır)
maxigenous (tanımıyorum)
-MrBomb- (yapmaz öyle şey)
nedanko (tecavüz eder yavşamaz)
Penthesilea (bu yavşanacak kızlara yavşar raconu bilir)
Phalanx (bu zaten yavşak değil, bi de yani öh)
Silmarwen (tanımıyorum)
Silthanas (Silth'in ne işi var lan burda?)
voic3 (god knows)
[signature][hline]Eu sinto, todos os povos no mundo estou tentando dirigir-me louco, e aqui eu estou indo louco...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 27 Ocak 2005 00:53 tarihinde demiş ki:
Al sana isim:

BabacumMostors
BiTcH_oFBaT
Chiptech
CrayTotem
Duke_Guybrush
Dynamick
karpuz
maxigenous
-MrBomb-
nedanko
Penthesilea
Phalanx
Silmarwen
Silthanas
voic3
aha beni de almış listeye. çoluk çocuğu kabul etmem de "özel hayatında kızlara sarkar" maddesi tabi ki de geçerlidir. hangimiz için geçerli değil ki? ama başkasının kızına sarkmam o ayrı 8-)[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

karpuzu bu çabasından dolayı tebrik ve takdir ediyoruz. hepimizi kurtardı adam yattı dediğimiz organizasyonu. resurrect etti desek yeridir yani. kafeye gittiğimizde ilk işimiz karpuzu omuzlarda taşımak olsun :)

ben de yeni attım karpuza özel msj. 50 kişilik listede olan insanlardan birilerini icqda msnde görürseniz bu başlığa girmelerini söyleyin

edit: 1- dijital fotoğraf makinesi getiricekler unutmasınlar, son gün hatırlatalım insanlara
2- organizatörler isim etiketlerini almayı unutmasınlar. nicklerimizi yazalım yakamıza koyalım. ama lütfen çiçekli böcekli defter etiketlerinden olmasın :D
[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 27 Ocak 2005 03:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 27 Ocak 2005 04:44 tarihinde demiş ki:
valla orphaned land konseri olmasa 29unda gelirdim.

e ben de gidicem ona, gunduz uyuruz =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda aklıma cumartesi sabahı 08:20 de ehliyet sınavım olduğu geldi ama ben hala gelmekten vazgeçmiş değilim.Bende foto makinası getirecem.

2 kaygım var.Birincisi az kişi gelirse yeni bir bilgisayar almaya hazırlandığım bugünlerde küçük çaplı bir mali kriz yaşamayayım.IMF yollarına düşmeyelim.

Birde gelenlerin olgunluk olayı nedir?Yok ben bunu oynamam, abus neden hep aynı haraketi yaparak beni öldürüyosun filan diyen olmasın?

Birde yetkililere sesleniyorum küfür filan kesinlikle olmasın.[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an kesin sayı 45. O yüzden mali kriz olmaz. 45 kişi gidersek adam başı 15 milyon falan eder yani. 15 ytl zaten triple anlaştığımız fiyattı. Ki daha katılımcı olacağını düşünüyorum. Herkes ne olursa olsun 20 ytl getirsin lütfen. Ve şunu da belirtmek istiyorum, "kesin gelecem" diyip de uyduruk bahaneler yüzünden gelmeyenlere, paticik'te artık başka bir gözle bakarım. bilginiz ola. (acil şeyler hariç tabii)
Bu kadar uğraşıldı, lütfen saygı gösterin.

Bu arada Paticik dışından arkadaş olayı, şu an kesinlik kazanmış değil. Büyük ihtimalle olabilir ama. Boş yer kalıp kalmamasına bağlı. Eğer bir Pati üyesi gelmek isterse tabii onun yeri, üye olmayandan öncedir. Bilginiz olsun.[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Lamerlere Cevap Yok!
Sosyal ağlarda paylaş

****ÖNEMLİ!!!!****
Daha önceki organizasyona kesin katılırım diyenlere (yani ilk listedekilere) teker teker bu başlığın linkini PM atmıştım. Bazıları bakmamış olduğundan bana GELİYORUM ve ya GELMİYORUM demedi. Şimdi o cevap vermeyenleri listesini koyuyorum. EĞER BU LİSTEDEN HERHANGİ BİRİNE PATİCİK DIŞINDA ULAŞABİLİYORSANIZ (icq, msn, telefon vs) LÜTFEN BU DURUMDAN HABERDAR EDİNİZ!

Kara liste
_Tora_
BabacumMostors
BiTcH_oFBaT
Chiptech
jankis
MADBOY
Mantar136
Mumu
othinn
Phalanx
Quivalen-Soth
Silmarwen
SilphatosIce_
Silthanas
sw0d
tunch
Viktor
voic3
Zerokull

Bu kişiler ilk organizasyona kesin katılıcaklarını belirttiler, fekat hala bana gelip gelmedikleri hakkında mesaj atmadılar.
Ferman çıkarıyorum! Şu kişilere acilen ulaşıla![signature][hline]"Mph Rmph !!"
Lamerlere Cevap Yok!

[Bu mesaj karpuz tarafından 27 Ocak 2005 10:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
voic3 phalanx ve mumu dan ümidi kes bikere ehe

voice zaten kolpa
phalanx ben 5 gündür nete girmiyom diyip artık yetişemem diye cuma günü gördügü halde cıkmaz :)

mumu zaten maça gelcee yerde kızla gitmişti eahuea

ayrıca şu hakkımda geyik çeviren kişiler yiyosa karşıma cıksınlar bakim ezer geçerim acımam[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
karakedi, 23 Ocak 2005 20:58 tarihinde demiş ki:
süfer fikir bu bütünleştirme olayı. ben not alayım ilk fırsatta yapayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada mouse'lar Microsoft ITE 78Cj. Fena Mouse değildir. Lazer mouse. Kendi mouse'unuzu getirmenize gerek kalmaz diye düşünüyorum. Tabii ITE 78CJ'den kim anlar. Mouse şu

Klavye'ler değişiyor bilgisayardan bilgisayara ama kötü değil yani.[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Lamerlere Cevap Yok!

[Bu mesaj karpuz tarafından 27 Ocak 2005 11:10 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Karpuz o listeddeki Mantar136 ve jankis'e ben ulaşırım Jankis'e Fizban da ulaşabilir onun kanka zaten. Ben bugün ilgilenecem mantarın net yık epeydir de cepten msg attım bi cvp gelmedi henüz bakıcaz.[signature][hline]Garbin cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düsmanim sana, kalsamda bir kisi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...