Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOhack dikkat...

chitara

Öne çıkan mesajlar

Beyler slm öncelikle...
Bu oyuna yeni başlayan her akadaşta bir hack loot fln gibi dert oluyo şunu söyliim bu program elsasa tarafından yazılmış ve başarılı bir program(DI)... Fakat;

1-artık serverdaki client koruması iyice arttırıldı ve kesinlikle "exe" ye hükmeden programlar çalıştırılamıyor.
2- bana inanmayıp ben illa bulcam deyipte googling yapıp ilk bulduğu siteden "kohack.zip" adlı dosyaları çeken ve exesine tıkalyan her arkadaşa "c:/windows/system32" de bpk.* adlı dosya olup olmadığını bakmasını tavsiye ediyorum.
3-"spyware doktor" ile tarama yapmanızı öneririm.

bu program en son client 1,268 ile çalışanı yapıldı ve artık hiçbir şekilde çalışmıyor ve DENEMEYIN ÇALIŞANI ÇOK GÜZEL BANLIYORLAR....

Artık Roguelara gün doğdu...
Sosyal ağlarda paylaş

aslında sadece abyss de calısmasına izin verilsede diger taraflarda etkisiz olsa ne güsel olur bence :-)[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name : kIzIn1i
Nation: MagiCian
Race : EL Morad
Job : gLacier
LvL : 5x
cLan : Knights
Server: ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

yapma sole sonra banlacaksınız benim gibi ortada kalacaksınız ben lvl e deil itemlere yanıom lvl i kasarsın itemi babayı alırsın anca 1 2 ay para aralıksız kasarsan shard mirage cleaver vs. alırsın[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

"Bpk" ile başlayan tüm dosyalar silinmez. "Bpk" ile başlayan ve ilk aklıma gelen norton, photoshop, picasa, CSR Bluetooth, quicktime dosyaları var. Abuk subuk dosyaları silersiniz üzülürsünüz.

Gelişmiş kullanıcı değilseniz windows klasöründen dosya silmeyin.
Bilgisayarınızda antivirüs taraması yapacaksanız Güvenli Kip'te açarsınız, güncelleştirilmiş "Norton antivirüs" ve "Ad-Aware SE" ile tararsınız olur biter.

Her sakalı olanı dedeniz sanmayın. Herkesin her dediğini yapmayın. Özellikle windows ile ilgili işlemlerde bilip bilmeden işlem yapmayın. Yollarlar size özel yazılmış bi reg dosyası. Alırlar ne kadar şifreniz varsa. O zaman anlarsınız ne demek istediğimi...

Saygılar...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride o dur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...