Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Box ları lootlamak için bi yol soyleyin

KingMadboy

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar gidiyorum abyss dungeona dalıyom leechlere kesiyom ama lagdan lootlayamıyom 3 saatte sadece 3 belki 4 gem alabiliyom box ların cogu alanakadar gidiyo! ama millete bakıyom adam 6 7 leech aynı anda patlatıyo gene loot luyo nasıl oluyo bi yontemi felan varmı soyleyin bizde ogrenelim yada programı?[signature][hline]R.madboy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hadescik, 29 Ocak 2005 11:24 tarihinde demiş ki:
evet bir auto-loot programı var ama bu program illegal bir program yani hack programı biz patiler böle program kullanmayı önermiyoruz sonuçta bir hile

gel yumurta yap kafasını kahvaltıda tokuştur arkadaşınla. yahu ko nun loot sistemi çok güzelde biz mi begenmiyoruz kardeşim. lagdan vs.den ne açılıyo kutu nede toplayabiliyosun. yaratıgı öldürmem 1-2 sn kutuyu açmam 10-15 sn. bilmiyosan bilmiyorum de akıl verme bize , sendeki aklın milyon katı bizde var zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ya allah için bole bi program yada baska birsey kullanan arkadasım banada ogretsin yada yardım etsin tam yalansız 4 saatte sadece 1 abyss gem alabildim! lvl 33 dum %12 idi girdigimde şimdi %51 delirecem! msn: [email protected]
forumda link felan veremiyosanız bari msn den verin yada varsa program yollayın yazık bana ya :([signature][hline]R.madboy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...