Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bowlar hakkında

MadEaGlE

Öne çıkan mesajlar

bow ? olm napcan bowu git al eline daggeri saldir millete onun disinda horn bowda iidir hani up ettinmi

dur giciklik olsun die bende gulem auhahahhuaha[signature][hline]IYILIK ET, KOTULUK BUL
lvl:70
server:xigenon 3
weapon: +10/100 dual shard
Armor: Full Chitin Shell Rouge
Np:9xxxxx
Clan: Madem Turksun Goster Urksun
Sosyal ağlarda paylaş

olm lvl kaacsinki assasina zipla direk nasilsa cakiscaklar bisi farketmicek amai lla kullancam diosan horn al upgradable vendorda satilio 150 200 arasi bisi upgrade de edersin[signature][hline]IYILIK ET, KOTULUK BUL
Sosyal ağlarda paylaş

ya sen yazarken yazmisim tarihlere bak bu arada vendor orc gateinin tarafindan sona doru git <- bu yone sonra orda handsmade arms mi ne olebi vendor[signature][hline]IYILIK ET, KOTULUK BUL
Sosyal ağlarda paylaş

Ben archer ım lvl 57 . Arkadaşım lvl 55 e kadar assasian fakat lvl 60 tan sonra bana göre archer kral . Fakat serverda lag olmazsa kadın char açmazsan itemlerinde sağlamsa hatta ve hatta nerden geldiği bilinmeyen elinde bir de iron bow varsa buyrun kapışın .Kapışalım diyemiyorum iron bow um yok normal ironx +6 & poi dmg im ve full +6 & dex chitin lerim var yine de bir halt yapamıyorum çünkü char kadın . Bence bu oyunun suyu kaynadı . Çünkü patch ler yetersiz millet su gibi hile kullanıyor , millette anlaşılmayan bir para dağı var ki adam kıçı kırık bir silah a 450m fiyat yazabiliyor . Char lar arası dengesizlik cabası Assasianlar kendini bir halt sanıyorlar ve en önemlisi saolsun internet cafeler free diye abuk subuk kimi varsa getiriyorlar karşıma . Yazmıştım daha önce yardım ettim anladın mı dedim diye herife ki newbie di baya bir de malzeme verdim rüyasında göreceği Ana avrat küfür etti . Vay efendim o salakmış mı ki soruyormuşum .Gerçekten de demek salakmış ki yardım edildiği halde bile ana avrat küfür edilebiliyorsa ben bu insanlar la aynı yerde bulunmayı kınıyorum arkadaşlar . Herşey bir yana kafamı dinleyeyim bu dert yüklü dünyadan uzaklaşıp sitres atayım derken bunları işitmek hoşuma gitmiyor . Artık beni sevenler le daha az karşılaşacağız ve ilk fırsatta Wow a geçeceğim çünkü karşımda Billizard gibi firma varken bu ne üdüğü belirsiz sitesi bile 40 saatte açılan oyundaki seviyesizlikler bunalttı .Bana kalsa kimse ile sohpet etmeyin sadece arkadaşlarınıza ve kafanıza uygun gelen insan larla muhatap olun .
Bow lara gelince oyunda bir kere bir saçmalık var her yerden item çıkıyor dolayısıyla itemlerin bir değeri yok , sadece oyunda bazı itemler zor düşüyor. rare itemler zaten upgrade olmazlar , magical item lerde . Arkadaşlar herkesiz dediğinin aksine ben farklı şeyler diyeceğim .
Upgrade edilebilenler daha iyi kesinlikle fakat rare item bulundurup giymeniz de bir sakınca yok . Akıllı olun , chitini +6 yapmak ne kadar zor ise fp yi yapmakta sanırım o kadar zor olmaması lazım hatta plate alın +6 yapıp archerler dex eklesin . Goblin diye kasmanıza lüzum yok +6& dex koyun olay bitiyor . her birinden +10 dex +20 hasar demek yani 6*10=60
60*2=120 hasar fazla verirsiniz bulunduğunuz lvl dan daha iyi olursunuz . 60 dex +20 lvl demektir. ama tabii 1-1 karşılamaz her lvl artışınızda hasarınız hp niz de artacak .
Erkek char için sadece warrior ve assasian kasın , dişi karakter ler ise priest ve mage (Olduğu gibi saçmalık burdan başlıyor , onca yıldır dişi kahraman yaratırım böyle saçmalık la burda karşılaştım ) . Bu oyunda ki salaklık Wow da ırklar arasında var fakat ilerki lvl larda bu fark güçsel olarak dengelenmiş .Sen kadında olsan erkek te rogue ise aynı özelliklere sahipsin . Herneyse olay çok dallandı biraz doluyum da. Bir vefaat yaşadık bir süre giremedim diye clan dağılmış diyorlar . İşte herşey buraya kadar biz buyuz bize bu öğretiliyor BENCİLLİK . Ya zaten bir bok olacağı yok bu oyununda yani bu kadar salak bir oyunda bile bir arada kalamıyoruz . Buradan DRU(Edip) ya bir mesaj yollamak istiyorum .Kardeşim sen büyük adammışsın edipcim .Aylarca beraber oynadık , birlikte koşuşturduk oturduk sohpet ettik yeni girenlere yardımcı olduk AMA BİR KERE TARTIŞMADIK , BİR KERE OLSUN BİRBİRİMİZİ ÜZMEDİK , HATTA PARAYA İHTİYACI OLDUĞUNDAN BİRLİKTE ÇIKARTIĞIMIZ ROGUE RİNG İ KEKURİ RİNG İ BİLE SATMASINA SESİMİ ÇIKARMADIM . KARDEŞİM WOW DA İYİ MEVKİLERE GEL ABİN BİR ARA GİRİŞ YAPACAKYA KISMET NE ZAMANA BİLİNMEZ .Dostum seninde konu başlığının içine ettim , özür dilerim .Özel bir şey sorcak olursan bana özel mesaj at yeter .
Sosyal ağlarda paylaş

biraz kafam karıştı ama içini doktun rahatlamışsındır. horncrossbowu +3 yaptım composite +5 / 40 glacier i de sattım bilmiyorum biraz içim yandı ama napalım artık . ya biftek almayı aşırı isterdim ama milletin aksine bende fakirlik diz boyu hayal anlıycaın . ben bu charı bugune kadar tek kişiden yardım alarak adam ettim ona burdan bütün teşekkürlerimi sunuyorum forumdaki adını hatırlamadım ama oyundaki nicki smbuyucuceycey di allah razı olsun 10. levela kadar bana baya yardım etti ( asla dalga geçmek için soylemiyorum) eğer yardım etmeseydi benim için diez 2 saatte kapanırdı her gün pm atmayı denedim ama fail oluyor ( buyuk kucuk harf sebebiyle) nese başka kimseden yardım almadım serverın emrahı oldum :D ama sen yinede ne kadara satabilceini soyle belki biraz kasarım item de veririm ( ne kadar item olabilir ki ) olursa anlaşırız

oh be bende birazz olsun içimi doktum[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...