Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve eski kedim...

Darklight1903

Öne çıkan mesajlar

http://album.paticik.com/index.php?op=3&id=6316

http://album.paticik.com/index.php?op=3&id=6315

eed bu sirin manyak sey eskiden benim kedimdi. evden kacti sonra bi gece geri geldi. 2 ay sonra yine kacti. 1 sene beraber yasadi benimle 15 16 kere ciftlesme donemine girmek istemisti. su anki kedimde girdi bendemi hayvani bi cazibe var ne :P

edit: url haline getirdim

[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best

[Bu mesaj Darklight1903 tarafından 27 Ocak 2005 00:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayara aktarinca benim su anki kedinin kus kafesi ustundeki fotograflarini koyucam :) evde 4 tane kedi var cildirio su an . hala onlara bakiyo yaklasik 30 dk oldu. boynu tutuldu heralde hayvanin[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ah ne şekerdirlerde... :)
kuş'un kedilerden hoşlandığını sanmıyorum.. güvenli bir yere alsan.?[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 136)
Sosyal ağlarda paylaş

yerden 2 metre yuksekte ama kedi cikiyor yine tepesine. ama alistilar artik kedi butun gun bunlari suzuyor. sonra tepesine cikiyor. birbirlerine bakiyolar ole bende hazir bekliyorum artistik yapmasin diye kedi :) dha sakatlik cikmadi ama du bakalim :P[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 27 Ocak 2005 00:21 tarihinde demiş ki:
bu renk alacalı kedilere ne deniyordu?

tekir deniyo sanırım.:-p
benimde kucağımda var bir kedi minnacık böle çok sevimli...[signature][hline]:rock:Calling our to the gathered masses;
their answers so silent:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

benim ki de sokak kedisi...çalıştığım dövmeci dükkanın asma katına yuvalamış bir kedinin yavrularından aldım...asma kat altında kontorpiyerli bir bölme var oraya yavrulamış iki hafta bekledik giderler belki diye gitmediler aksine bir yeri dışkılarıyla o kadar kötü yaptılarki en önemli şey ,hijyen, namına bir şey kalmadı...bizde bir şekilde gaza gelip inderelim dedik ve tüm spotları söktük ve beklemeye başladık ilk bakan benimkiydi ama kaçtı sadece 5cm yarıçapındaki bir delikten çıkarmamız gerekiyordu...neyse azmettik ve iki tanesini kurtardık.o kadar sevimliydiki iki kardeşi kurtarabildik.bir kutuya koyduk eve taksiyle götürdük hanfendileri neyse 1 gün kızarkadaşım baktı sonra birini(şuan kucağımda uyuyanı) ben aldım...işte böyle...
bizim kurtarma operasyonu tam 2.30saat sürdü...ölüm gibiydi ama değdi...

bu arada senin başlığını ben açmışım gibi sahiplendim kusura bakma:utaniem:
senin kedi nasıl geldi evine?[signature][hline]:rock:Calling our to the gathered masses;
their answers so silent:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kedim yazin ben disardayken eve gelmis :) annem eve gelirken bi tane sokak kedisi goruyo. minicik. al yanina getir eve. eve bi geldim aptal bisey kosturup duruyo etrafta :) 2 parmak uzunlugunda bisey. hemen oyuncak yaptim buna bi tane. deli oldu etrafinda donuyo surekli. buyuyunce oyuncak yerine beni isirmaya baslamistida neyse :P[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...