Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumun, level ortalaması yükselmeye başladı...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

NEWZAT 1 tanesin sen :)[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name :kIzIn1i
Nation:MagiCian
Race :EL Morad
Job :gLacier
LvL :5x
Manner:389
cLan :Knights
Server :ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar ne demisler ne warsa eskide war.donun artık arese bir knigt confederecy olusturalm tamamen turklerden kurulu :)
genelde yabancı forumlarda agırlıkla yazıorum burayı daha bugun kesffettim.diyecegim odur ki yabancılar forumlara bakılırsa turkleri hic sevmiyorlar.gerci bazı kisiler yzuunden bi kısmı haklı.ha bir de ekleme yapaym eger kohack macro zıwır kullananlar warsa aranızda kaldırın hemen cope atın.Dun resmi forum sitesinde şok gelismeler yasandı kohack i yapan eleman forumlara topic attı.yenisini yapmıcam kendi basınızın caresine bakın die bir de yeni update den sonra banlar baslayacak.yeni gelen angiboo da cok ugrasıyor oyunla. aresin yaklasık yuzde 30 unun banlanması bekleniyor boylece lag da bir seviye azalmıs olacak ayrıca lag icin farklı bir kod kullanıyorlar onumuzdeki gunlerde areste denenecek.aklınızda olsun.klanımıza ve partilere yer olduu surece kapımız tum turk gencliine ve yası gecmish olanlara acıktır :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 27 Ocak 2005 18:26 tarihinde demiş ki:
herkes kötü zamanlar geçirir. Kirpide öyle bi döneminde bence. Herkesin sıkıntıları olur.

Kirpinin aslında iyi yürekli ve yardımsever biri olduğunu herkes biliyor. Bunu kimse inkar edemez. :)

ayrica hirsiz yalanci ve 3 kagitci oldugunuda biliorum

bu arada yeni geldim erciyesden dier sayfalari okumadim :D[signature][hline]IYILIK ET, KOTULUK BUL
lvl:70
server:xigenon 3
weapon: +10/100 dual shard
Armor: Full Chitin Shell Rouge
Np:9xxxxx
Clan: Madem Turksun Goster Urksun
Sosyal ağlarda paylaş

arklar dedemani satin almislar :D kaymaya gittik 2 gun kayamadik ruzgardan 1 kere teleferikte abimle mahsur kaldik:D sonra 35 derecedeki kaynar havuza girdik :D geceleri de canli muzikte ictik ;D hemide belese :D[signature][hline]IYILIK ET, KOTULUK BUL
Sosyal ağlarda paylaş

ya gorsen memleketine laf etmek istemem ama :D kent turizim gidiomus en ii oraya onla gittik bi muavin vardi oldurdu bizi :D geberdik glmekten yani kesin kayserili deildir yoksa cok sevdim bide en buyuk dus kirikligim bugun yasadim D: ayni muavin gene denk geldi wtf[signature][hline]IYILIK ET, KOTULUK BUL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...