Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumun, level ortalaması yükselmeye başladı...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
CraftedbyMalibu, 27 Ocak 2005 18:55 tarihinde demiş ki:
Bi ton hack programı ve bi ton bugu olan oyun mu Ultima dan daha güzel :) Yapmayın. KO da zamanında oynamıştım. Adonis di serverın adı heralde. Priest oynamıştım lvl 59 civarı bıraktım. Sonra Areste oynayım dedim. Yok bana göre değil herkes bi bug veya program bulmuş oynuyor. Benim gönlüm el vermiyor öyle oynamaya.

ultima kadar hack i fazla olan bi oyun varmi?en azindan ben bilmiyorum macronun karali var :)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 27 Ocak 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
Forumun level ortalaması iyice yükselmeye başladı...
Footlocker, kIzIn1i, anthro, iskocyaLi, pesmerge, bartuU , Gladros ve daha ismini hatırlayamadığım oyun hakkında bilgisi yüksek olan arkadaşlar derken Hasanmezarci, DousH ve saruman204 te geldi tam oldu...

Resmi forum sitesinden sonra en büyük ve en güvenilir. KOL forumu olduk galiba..
Yeni gelen arkadaşlar şanslı.. Oyun hakkında bilgi düzeyi yüksek insanlardan yardım alabiliyorlar..

Bu sırada Ares'lilerde çoğalmaya başladı. Sevindirik oldum :lol:
Beni unutanlara.Neyse boşverin.

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 27 Ocak 2005 20:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Footlocker, 27 Ocak 2005 20:55 tarihinde demiş ki:
ehehe su 1 haftadır oyuna girmiyorum lag yüzünden..hedefim 60 ama telekom gazabı var önümde engel eheh

Şu oyunda level 60 olmayı hakeden insanların başında geliosun. Keşke level atlayabilmen için bişiler yapabilsem. Ama biliosun durumları :(
Gerçi yapmam gereken bişide kalmamış. Yolun yarısını bitirmişsin. :)
Yakışır kardeşime :)[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

eskilere kendimi katmıom. Ciddi eski kol'culardan bahsediom... akuma_tr, oQo, buzkirpisi, sen gibi..

(uzatırsam kesin nick unutcam o yüzden nick kısmını kısa tutim) :-p[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 27 Ocak 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
Forumun level ortalaması iyice yükselmeye başladı...
Footlocker, kIzIn1i, anthro, iskocyaLi, pesmerge, bartuU , Gladros ve daha ismini hatırlayamadığım oyun hakkında bilgisi yüksek olan arkadaşlar derken Hasanmezarci, DousH ve saruman204 te geldi tam oldu...

Resmi forum sitesinden sonra en büyük ve en güvenilir. KOL forumu olduk galiba..
Yeni gelen arkadaşlar şanslı.. Oyun hakkında bilgi düzeyi yüksek insanlardan yardım alabiliyorlar..

Bu sırada Ares'lilerde çoğalmaya başladı. Sevindirik oldum :lol:

Gerçi benle saruman204(NEWZAT) pek sevilmeyiz... :)
nedenini bizde anlayamadık çoğu kez bilerek npc çekildi üzerimize ölmemiz için kimi zaman otururken... kimi zaman pc başında değilken kimi zaman taaa 50+ oldduğumuzda yeni yeni warior haungalar çektiler... (hepsini kestik) :) :) bizim hakkımızda çok atıldı tutuldu çoğu zaman güldük söylenenlere bazen kızdık....
NEWZAT için exp gösteriş delisi diyenler bilmes kaç kere BiLEREK öldüğünü veya bilemesler pelerinli clanından kendi disband yaptığını....
Kendi yaptıklarımı zaten beni tanıyanlar bilir söylememe gerek yok söylersemde bana yakışmas o zaman DousH olmam zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bende bu lagli halde priest actim lvl 47 oldu :)):)[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name :kIzIn1i
Nation:MagiCian
Race :EL Morad
Job :gLacier
LvL :5x
Manner:389
cLan :Knights
Server :ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

bide buraya cevap yazayım.bu senin için fatih doguş ve kızın biri ve iakoç
:P
oha yani
bu nası senin için oldu anlamadım
:D
neyse
wellcome back beyler(ben)
ve bayanlar
:P
bu arzu için
neyse
herkes aynı herkes burda
onu gördüm
iskoç aynı angut iskoç
doguş aynı kel doguş
kızın1 i aynı lololol
fatih minik fatih
:D
kardeşimsin yaaaaaaaaaaa
neyse
tam takırız
iyi iyi
bura iyi
oyundan farkı yok buranın
neyse sorularınız olunca ben burdayım
sorularım için burda olun plssssssss
thnx arzu buraya çagırdıgın için
kaynaşalım.anlaşalım
bilgi paylaşmakla artar
bys all[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CraftedbyMalibu, 27 Ocak 2005 18:55 tarihinde demiş ki:
Bi ton hack programı ve bi ton bugu olan oyun mu Ultima dan daha güzel :) Yapmayın. KO da zamanında oynamıştım. Adonis di serverın adı heralde. Priest oynamıştım lvl 59 civarı bıraktım. Sonra Areste oynayım dedim. Yok bana göre değil herkes bi bug veya program bulmuş oynuyor. Benim gönlüm el vermiyor öyle oynamaya.

Tabi kesin 59 du :) senin charı biliyorum malibu diye erkek priest char lvl 45 di...
Bence uo dan daha guzel bir oyun.[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
aKuMa_Xen LvL 46 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...