Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dinlendirici parçalar..

uncla

Öne çıkan mesajlar

sen dinlendirici den çok meditation ya da classic tarz parçalar arıyosun
mozart lara falan bak
bach lara bak
onun dışında yoga music falan diye arat bulursun bol bol şey

chill out denişlen acid jazz türevlerini arıyosan (hafif tempoda giden kulağı yormayan elektronik müzik) Samsung VA Cghillout sessions ı öneririm (Shop & Miles & Club ın şarkısı mesela, Yachts)[signature][hline]I have grown older,
You have grown colder,
And nothing is very much fun,
Any more.
Sosyal ağlarda paylaş

sarah Mclachlan - Angel veya winter nights song
Bethoven - moonlight sonate
Crematory - perils of the wind
jane Siberry - it can't rain all the time
Poets of the fall - late goodbye
goo goo dolls - name
Guns n roses - Patience
Skin - lost veya you ve made your bed
NIN - hurt
NIN - a warm place
E.S. Posthumus - Estremoz (gereğinden fazla dinlendiğinde depresyona sokar, dikkat.)

daha yazayım mı.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]

[Bu mesaj Dariel tarafından 26 Ocak 2005 14:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yorgun bir günün ardından başınız çok ağrıyor , yada eve geldiniz ceketi attınız bi köşeye bişiler yolunda gitmedi canınız sıkılıyor , sabahtan beri sonava çalışıyorsunuz sınava girdiniz eve geldiniz beyniniz hoşaf olmuş

5 dakika içinde beyne reset atıp yeni bir güne kafanızda hiçbirşey yokmuş gibi cillop gibi bir ramle başlamak istermisiniz ?

yapmanız gereken, orphaned land-mabool albumundeki son şarkı olan RESURRECTION adli sarkiyi sesi bayağı bir açıp gözlerinizi kapatip 1-2 sefer dinlemek.

deneyin gerçekten işe yarıyor.[signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

Beni keman inanilmaz dinlendiriyor. Ilahi muzik direk keman kullanilan metal sarkilari.
Garip ama Dimmu Borgir - Perfection or Vanity demek istiyorum buna[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Dimmu Borgir - Perfection or Vanity demistim zatne
buna bir de
Loreena McKennitt - The Visit albumunu ekliyorum[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...