Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En ii warior skilleri?(sizce)

abuzer999

Öne çıkan mesajlar

Biz ne diye kıçımızı yırtıyoz kardeş?

provoker hem para hemde xp için oluyorsun zaten lvl 60 tan sonra attacker olarak colony zone dada aktif vede güçlü bir karakterin olacak

bütün para işini provoker skilli ile halledeceksin gerek abssy de gerekse Harpy keserken kullanacaksın ok?

Bundan daha açık olamam RÜTÜK kapatır Formu hadi kolay gelsin .......[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

Hacı bak sana şöyle diim. Aha da ben level 45 attack warrior dum. Öyle gidiyoz eslant'da partilere. gelen geçen provoker arıyo. Abyss'e gidiyoz, provoker arıyo.

13 tane gem biriktirdim 4 saatte. ilk 12 tanesine abuk subuk kek börek verdi, son abyss de rogue chitin gauntlet verdi. Gittim sattım mereti, üç beş kuruş üstüne ekledim. skilleri resleyip Provoker oldum.
Artık böyle idare edicez, mutlaka bi şekilde para kazanırsın provokerda.
Sağlam bi tane kalkan al, bi de one handed weapon. alla alla nidalarıyla gir abyss'e... Yalnız ben bugün şeyi öörendim.
Aman diyeyim etraftaki mage lere fazla bulaşma. Tam provoke yaptıın sırada health ni 100 e kadar düşürüyolar ve bırakıyolar. E bi de solid bin provoke yapıp bütün odadaki solid bin'leri arkanda düşünürsen. Ölmek kaçınılmaz bi sonuç oluyo... Aklında bulunsun[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 45 oldum len 45 oldum :)
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu zor bişi diil be. Öreniyon iki dakkada. Nası anlatim ki len?

Ya olm görürsün zor diil kullanması. Provoker ın mantığı da şu, hani bi monster'a vurunca seni takip etmeye başlıyo ya, bu da belli uzaklıktaki yaratıklara 10'ar dmg veriyo ve hepsini üstüne birden çekmeye başlıyo.

E tabi senin party'nde olan mage de hepsini alan çakarak indiriyo. Paralar da GANİ GANİİİİ

Valla ben dün gece sabaha karşı oynadım. 2 milyon para topladım. Ha bi de biz 3 kişiydik..[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

vuruyo tabi ki de, ama senin defence özelliğin fazla olduu için fazla koymuyo.

E sen de gidip daha alt katlarda örümcekle sataşırsan, paket yaparlar...

4. katta solid binler var. Orada yüksek level lı mage ler oluyo. E tabi sen de tutup adamın önüne 4-5 tane solid bin getirirsen olmaz. Bütün odayı toparlıyosun hepsini peşine takıyosun. GErisini onlar hallediyo. Sana daha sonra hasılatı paylaşmak kalıyo.

Bi de şeyi farkettim eğer yanlışım varsa düzeltin, solid binlerden daha az abyss gem çıkıyo. (ama exp daha fazla haliyle) İlk olarak leech lerle başla 1-2-3 katlar[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

leech dediklerim cave leechler..

abyss dungeon'da 1. 2. 3. katlarda istemediin kadar var.

gem konusuna gelince şansa ihtiyacın var.

Dün birlikte oynadıımız elemana 15 dakika içinde 5 tane arka arkaya çıktı. Biz avucumuzu yaladık[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

tmm aga karar kıldım hele sukur
45 e kdr defense ondan sorada atack kascam
zate su anda 44 dum bı reskıll edcem parada war.Sabah dedım bı char acam ole kasam belkı para kasarım fln sora bı dane roque actım dedım kasam,kastım fln sıradan gemler cıktı opal dı safırdı,sora kecoon kesıyodum bı baktım KEKURI RINGG allah delrıdımm hmn gıtım 7.5 m den sattım rskıll parası cıktı sızlerınde yardımıyla provokeer edcem charıo allah razı ola yardımlarnız ııcn hepınıze tesekkurlerrrrrr............
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...