Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En ii warior skilleri?(sizce)

abuzer999

Öne çıkan mesajlar

said:
abuzer999, 25 Ocak 2005 20:35 tarihinde demiş ki:
Xigenon serverında Wolfxan nickli lvl 44 bi charım war.Skilleri bersker e abandım kalanlarıda atacka verdım.Sizce defense atack daha mı ii?Merak ediyorum lutfen goruslerinizi yazınız.Engin K O bılgılerınızı paylasın :)

bende ki de warior defans atak gittim(provoke için)
ama arkadasin karakter atak ondan daha ii vuruyorum ondan defansim düsük :)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

level ına göre değişiyo, skill pointler için benden (ben leve 45 im) 7,5 milyon istedi kaptan Kunabarl efendi...

Yok yanımda o kadar dedim.. Senet yaptı saolsun... Yalnız taksitleri yaklaştı, yakında düşer peşime çek senet mafyası.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 45 oldum len 45 oldum :)
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Toparlamak gerekirse LVL 60 a kadar hem para hemde XP kazanmak için PROVOKEYİ aktif et geri kalanı attack a asıl lvl 60 tan sonra üstündeki eşyayı silahları vs.... istediğin gibi ise, attack a (RESKİLL yaparak para bolya o bakımdan) dön vede colony zone da isteğin gibi takıl......

Saygılar.....[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

yapman gereken 60 a kadar defensive warrior kasıp provoke ile harpy party olayına girmek sonra atack yanına defens vererek sworddance kullanmalısın 62 e kasarsan scream ile stun olayına giris yapabiliirsin

bu arada lvl 60 da 27m para vererek reskill yapacaksın
[signature][hline]lvl 6x mage el-morad @ diez
2xxxx np
complete +6 set with +7 elixir

[Bu mesaj anthro tarafından 25 Ocak 2005 23:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benimki attack/defense.
O senin zevkine kalmış. Provoke olup hızlı lvl atlamak istiyorsan defenser olursun. Diğer türlü "kodummu oturtmak" içinse attacker olursun. :-p Zaten 60tan sonra kesinlikle attack olmanı öneririm. Sword dancing ile çok canlar yakarsın. Berserkerı hiç denemedim ama denemek isterdim.
Sosyal ağlarda paylaş

LVL 60 a kadar defance+attack takılmak en iyisi.RAhat party bulmak rahat lvl atlamak için.Eğer proveke olursanız harpy party lerine girersiniz,Attack olursanız apostle partylerine girersiniz herikisi olursanız her ikinsidede yer bulabilirsiniz.45 skill pointi defance werip proveke açıp,geri kalan ve lvl a60 a kadar olan tüm skill pointleri ayyacka veriyosunuz.lvl 60 da wariorlardan skilleri resetlemek için 26 milyon coins isteniyor.Hatta lvl 60 da res yapmayın 62 yi bekleyin skilleri reslemek için bir wariorun sağlam olabilmesi için scream skiline gercekten ihtiyacı var.O da lvl 62 de açılıyor.Statlera gelince chitin shell giymek için yukarıda arkadaşımın belirttiği gibi 94 hp yeterli.Hp nizi 91 yapıyorsunuz 60 olunca gelen 3 stat pointi hp ye veriyosunz.[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...