Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SULTANS

Hollwander

Öne çıkan mesajlar

ya yemeyin birbirinizi yazık belki bu bu adamların ahtaları oldu belki onların dönekliği başlıklı topic açan ve savunanların hataları oldu ama geride bırakın tekrar ally midir nedir o zırvayı olun güzelce birleşin kardeş kardeş gidin birbirinizden özür dileyin öpüşün koklaşın bakem öbür topiğe atmadım bu postu orda kendinizi savunup laf söylemekten çok ağar sözler etmekten beni görmezdiniz bile hatta bence benim bu yaptığımı admin yapsa daha iyi olurdu inancındayım[signature][hline]Yusuf Usta:korkuyom
Mimed Usta:hakkaten çok pis kokuyon
Sosyal ağlarda paylaş

yazık hepimiz Türküz dicem biri atlıcak onlar türk değil özenti dicek gçmişte bişiler oldu onlar döneklik yaptı diye biri atlıcak bu sefer geçmişte bırakın sorunları halledelim hep beraber birleşelim ama çok çokç ok rica kavganızı benim açtığım bu topiğe de bulaştırmayın[signature][hline]Yusuf Usta:korkuyom
Sosyal ağlarda paylaş

tiksindim bu türklerden iyice ben kafama denk bi kanki bulup kasam en iyisi hangi milletin arasında böyle kavga var acaba amerikanlarda olur onlar züppe ingilizlerde de olur en çok oynayan onlar serverın yarısını oluşturuyolar ama biz bi avuç türküz ne bu kavga lmrler bi allyden çıkarma olayı için amma şaptınız be[signature][hline]Yusuf Usta:korkuyom
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...