Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BEN GELDİM TaNRiCa_HeRa

TaNRiCa_HeRa

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar neden bu geyik ve hala devam ediyor anlamadım.
aKuMa_Tr eğer sen CrystaL_Xen isen senin nekadar uyumsuz olduğunu ve senin yüzünden kaç kere kurulan kalnların bozulduğunu herkes biliyor ispat istersen battalı bile sokarım araya yada ottoyu sanırım istemezsin. Soruyorum sana neden adoniste priestin ve millet senin yüzünde yatardı bu olaylar zincirinide adoniste oynayan herkes biliyor bir arkadaşa regedit demiş eğer kullanmayı bilmiyorsan oynama şu oyunu ve traşlama gelelim benim yamama o sazan benim adımı ağzına alınca yazdım ve o sazan size ne vaat ettiki bukadar kolluyorsunuz kendisini ona cevap yazdım sadece istenirse msnde yazılanlar bile buraya dökülür
Sosyal ağlarda paylaş

Ehüm

*sağ elini kalbinin üstüne koyar, eğilerek selam verir*[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 4x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel, muhterem kardeşim.

BİZİ İLGİLENDİRMİYOR!!!!

anlatabiliyo muyum???

GERİLİM İSTEMİYORUZ!!!!!
[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaNRiCa_HeRa, 28 Ocak 2005 18:57 tarihinde demiş ki:
aKuMa_Tr eğer sen CrystaL_Xen isen senin nekadar uyumsuz olduğunu ve senin yüzünden kaç kere kurulan kalnların bozulduğunu herkes biliyor ispat istersen battalı bile sokarım araya yada ottoyu sanırım istemezsin. Soruyorum sana neden adoniste priestin ve millet senin yüzünde yatardı bu olaylar zincirinide adoniste oynayan herkes biliyor bir arkadaşa regedit demiş eğer kullanmayı bilmiyorsan oynama şu oyunu ve traşlama gelelim benim yamama o sazan benim adımı ağzına alınca yazdım ve o sazan size ne vaat ettiki bukadar kolluyorsunuz kendisini ona cevap yazdım sadece istenirse msnde yazılanlar bile buraya dökülür

eet gerçekten " osurdum kokusu geldi mi? " dedirtecek zincirleme laf salatasının ne demek oldugunu ögreten bir arkadaş var aramızda.

ayıptır sorması bu battal la otto kim? araya soksan ne olur ? nereye sokuyorsun şişhane mektebine mi?
demekten kendimi alamayacagım
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben de birazcık nokta ve virgül var, eğer sizde de bi kaç tane noktalama işareti varsa serpiştirelim arkadaşın yazısına. Daha anlaşılır olsun :)[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

Hasan Mezarcıya Arkadaşım sen nezaman döndün almanyadan şimdide kodamı isayım diye gezeceksin önce sen git ağzını bi ace ile yıka Atatürke ettiğin hakaretlerden sonra seni kim kaale alır battal ve otto adoniste iki chardı tanıyanlar bilir ve çevre geniştir kurulan türk klanları konusunda da bilgi verir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaNRiCa_HeRa, 28 Ocak 2005 19:04 tarihinde demiş ki:
Hasan Mezarcıya Arkadaşım sen nezaman döndün almanyadan şimdide kodamı isayım diye gezeceksin önce sen git ağzını bi ace ile yıka Atatürke ettiğin hakaretlerden sonra seni kim kaale alır

:-):D:D:D:-):-):-):D:D:-)
:-):D:D:D:-):D:-):D:D:-)
:-):D:D:D:-):D:-):D:D:-)
:-):-):-):D:-):-):-):D:D:-):-):-)[signature][hline]Firearrow the Assassin
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

Sosyal ağlarda paylaş

Yok hasan mezarcıyı ben de kınıyom o konuda :D

Ama işin kötüsün hep gülesim geliyo pek etkili şekilde kınayamıyom..

Geyik için yazmıştır be. Sevdiğinden diildir yani. Baksana evinde 28 profesör var.. :D[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

işte bende ondan diyorum ya hasan mezarcıya baksanıza 28 prof. almış yanına havari olarak hem önce kendisi başlattı "eet gerçekten " osurdum kokusu geldi mi? yazısından sonra yazıldı arkadaşlar artık seçtiğimiz nicklere dikkat edelim eğer atatürk olmasaydı kimin babası ingili olurdu belli olmazdı ben isim vermeden arkadaşa burada yazdım ve nedense hemen o kişiyi savunmaya geçtiniz ben hakaret etmedim sadece olanları söyledim siz beni taşladınız bakın taşlama gelirse açık açık bende bozulurum o sazan burada duygu sömürüsü yapmış çok acıklı gibi davranmış savunanlara söylüyorum adam söz verdi ve tutmadıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı
bunu anlayın akıllı arkdaşlarsınız plss
Sosyal ağlarda paylaş

lan tanrıca mısın mantar lülesi misin nesin dellendirme beni,
ben nickimi atatürk yapsam atatürk mü olucam? hasanmezarcı yaptık diye hasanmezarcı gibi mi düşünmem gerekiyor beni?
biraz düşün düşün kafanı çalıştır, alışmışsın parmak kaslarını oynatmayı birazda beynini kullan.

kaldıki türklere de laf söyletmem forumda biçok yerde görmüşsünüzdür her ne kadar forumlarda yeni olsamda.
Sosyal ağlarda paylaş

Alla allaaaaaaaa

BEn mi derdimi anlatamıyorum, sen mi anlamak istemiyosun?

Kimse kimseyi taşlamıyo abicim burada.

Sana diyorum ki;

Bizi ilgilendirmiyor...
[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaNRiCa_HeRa, 28 Ocak 2005 18:57 tarihinde demiş ki:

Zuha aksam aksam guldurdun beni :P
Ben neymisim benim yuzumden clanlar kapanıyormus :) sen kesin salakazam sındır adonisteki. Erkek gibi acıkla nickinide bilelim.Benim yuzunden olenlere allah rahmet eylesin :P zuhaha
ottoman ı hatırlıyorum sevdigim bir arkadastır. Battal ı cıkartamadım.Neyini istemicem ki ? getirsen ne olcak napcaklar :) Bugunde butun tipler beni buluyor :)[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
aKuMa_Xen LvL 46 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bakın dedim yok sadece mevzumuz şu son olarak anlatayım ve okuyun bu sazan dediğim arkadaş clan liderimizin daveti ile girdi bu oyuna ve elimizden geldiği kadarda yardım etmeye çalıştık kendiside bunu kabul ediyor zaten problemimiz şu kendisi bir zaman sonra istevritin çapariye koşması gibi bir anda clanı bırakı sudan bir sebeple clanı terkidiyar edip sağda soldada konuşmaya başladı eskiler bilir clandan çıkana yada atılana pek hoş bakılmaz ve kendisi ile konuştum ertesi gün akşam 8 de tekrar gireceğini söyledi ve söz verdi ertesi akşam oldu 8 akşam sorunumun birincisi bu ikincisi kendisi burada birçok şey yazdı ama çoğu geyik ve saçma çıktı bilirsiniz 1 m yi ikiye katlama olayı en son klan lideri ile bir tartışmaya girdi ve nedense bana gösterilen tepki kendisine gösterilmedi en son olarakta tekrar yazıp sorumlusu bizmiş gibi yazıp duygu sömürüsü yapıp adımı ağzına aldı ve cevap için yazdım arkadaşlar klanda bir dünya kavga çıkıyordu ve sorumlu o sazan olurdu genelde onun yüzünden birçok sağlam arkadaşla aram bozuldu neyse kendisine mutluluklar dilerim şimdi sorusu olana cevap verebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Suraya adonisten tanıdık adam akıllı biri gelmediki.
hep gelenler benimle bir sorunu olan kisiler :)
Populer olunca boyle oluo iste eheh.
Tek basına clan dagıtan super priest Crystal_Xen
yeni imza bunu yapcam :P[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
aKuMa_Xen LvL 46 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam işte arkadaşım :)
Sen hala anlamak istemiyorsun,Burası serverin offical forumunun garbage kısmı yada dedikodu kısmı degil.
O arkadasla ilgili sorununuzu kendiniz,aranızda çözeceksiniz.
Yani yok daha basit bir izahı bunun.
Söylediklerimi anlayabiliyormusun?
Sosyal ağlarda paylaş

THAT DOES NOT CONCERN US!!!!

hani yabancı server da takıldın ya o yüzden, belki böyle daha rahat anlarsın.[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

ya senin hiç mi kafan çalışmaz be mahlugat sen burda clanın adama muhtaç oldugunu yalvar yakar clana getiremediginizden başka hiçbirşey vurgulamıyorsun ki. clandan istedigi zaman çıkabilir gelişime açık bir dünyada yaşıyoruz. bir işe giren aynı işte ömür boyu çalışıcak diye bir kaide nasıl yoksa burdada öyle bir kaide yok. konuştukça amacının tersi yönünde tavır aldıgın kişiye prim vermekten başka yaptıgın birşey yok. ahada bu kadar başka bi halt yapamıyosun bitek benim sinirlerimi tepeme çıkartıyosun bide yazdıklarının türkçesini yarım saatlik süreçlerde tercüme etmeme yol açıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...