Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BEN GELDİM TaNRiCa_HeRa

TaNRiCa_HeRa

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar herkese önceliklede ADONİS te daha önce oynamış arkadaşlarıma selamlar. Burada yazmayacaktım sadece okuyordum ama 15 gündür dönen geyik yanlış bilgi ve en sonunda yapılan terbiyesizliklerden sonra artık susumama kararı aldım.
Öncelikle şunu söyleyim burada yazan tüm upgrade olayları sadece bir geyik yani şunu yaparsan şu olur şunu yaparsan bu olur vs. vs. inanmayın bunlar sadece birer geyik yazana sorun nerde görmüş nerde okumuş ve nezaman yapmış. İkinci olarak ANTERESİ tarantula resmi ile gösteren sazana bir cevap o resmi kendisine göstermiştim msn ilede gönderdim eminimki hayatında anteresi görmemiş bile dediğine görede pianada recon civarında çıkıyormuş lich olsa neyse bakın arkadaşlar belli bosslar çıkınca log takibi ile kimin kestiği zaten anlaşılıyor ve bu loglarda da o sazan görünmüyor.
İkincisi o sazan 57 key görevini ben yazdım diye göndermiş sonrada söylenincede ben değildim bir arkadaştan aldım demiştir. O arkadaşına ben bu görevi tekst olarak buradan kaydedip gönderdim ve o sazan bizzat ondan almıştır.
O sazan duyduğuma göre 63 lük charı varmış sanırım rüyasında kastı onuda hele bu lagla :) birde 3 priest varmış ve ressermiş iyide arkadaşlar zaten bu server açılalı topu topu 6 ay oldu ve o sazan daha 2 ay önceye kadar abi bu ne diye sorardı şimdi ise kendini knight profu sanıyor ama bilmiyorki bazı şeyler kendisine kasıtlı olarak yanlış lanse edildi bunun sebebi klandaki arkadaşla aldığım karar neticesinde oldu girdiği süre boyunca değil 63 ve 3 priest gölgesini bile kasamaz son olarak sudan bir sebeple kendisi klandan çıkmış tüm ricalarıma gireceğim diye söz vermiştir ama maalesef sözü havada kalmıştır. şunu soracağım sözünde durmayan kişi nekadar güvenilir olur bir yorumuda iki char için arkadaşlar bu mümkün dediği gibi d ve c ayrı olcakla değil o XP de regedit winlogonla ufak bir ayarla mümkün yalnız unutmayın modemin usb olmaması gerekiyor.
Gelelim toparlamaya kendisi bilir kendisi kaybeder ADONİS serverında daha önce orclarda mortel diye biri vardı ve herkes ismini duyunca elin gavuru bile türkçe küfürle anardı umarım bu sazanda ileride öyle olmaz yazılarım bundan sonra devam edecek. UFAK BİR TÜYO çıkan herşey ve upgrade ler belli bir zamanda belli bir kombinasyonla hareket eder ve dolan kombinasyonlarda yeni patch ile yenilenir. herkese iyi ve lagsız oyunlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

hera hoşgeldin sasırdım bi anda seni buralarda gorunce SoK OLDUM FALLA bak eline kirmisi balonda vermişler sevgiler ve selamlar sana tanrıca_hera hoşgeldin :Pp ayrica bahsettiğin kişiler ve ben bu sayfayı sen buraya yazmasanda senden öğren dik :Pp iiki sende geldin[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name :kIzIn1i
Nation:MagiCian
Race :EL Morad
Job :gLacier
LvL :5x
Manner:389
cLan :Knights
Server :ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

buzk fatih karaca oldugunu nerden biliyorsun arkadasa bi hoşgeldin de once istersen hee isim veilmemişki...[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name :kIzIn1i
Nation:MagiCian
Race :EL Morad
Job :gLacier
LvL :5x
Manner:389
cLan :Knights
Server :ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

ya şöyle nicki yazıpta "ben geldim ,birileri şöyle böyle dedi benim hakkımda, halka mal olan bir şahsım ve siz sevgili halkımdan bu konudaki yorumları hiçe saymasını rica ediyorum" modunda yazılar yazmayın akabinde delirtmeyin beni. kimsen kimsin geldiysende geldin. bizde geldik bizde yazıyoruz. asosylallik boyutuna taşımayın bazı şeyleri senin nickini bi sen bide bikaç arkadaşın biliyo kaldı ki çok fifi diyerekten ...
Sosyal ağlarda paylaş

Heraya civcivli bi selam :) yazı güzel de içerik konusu yorumsuz. Aranızdaki olayı bilmem etmem. Saygılar hörmetler(bizde kızdırmayalım) :-)[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
KASIMPATI_MANYAGI - El Morad - Rogue
LvL - 43(Ula bi 45 olsam da styx kullansam)
HaSeNeK - El Morad - Magician
LvL - 30+(ah bi estlant yüzü görsem)
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlmadığım elemana yanlış bilgi vermişsin sonradan gerek upgrade hakkında gerekse başka konularda yanlış blgi verdiğini sölüyorsun(oda bazı yanlışlıklar yapmış veya yanlış anlaşılmış olabilir).....

aklınız sıra bilgileri kişiselleştirmişsiniz şimdide eleman clana tekrar dönmediği için burda onu rezil etmeye çalışıyorsun...Kimin rezil olacağı belli olmaz....Gerçi bende bu oyunda yeniyim vede çoğu konuda cahil sayılırım...Ama yazdıklarından ben bunu çıkarttım ama doğru ama yanlış....

Upgrade konusunda belli bir kombinasyonların olduğunu başka başlıklar altındada okumuştum Senden yeni bi şey öğrendiğimi söliyemiyecem Ayrıca vereceğin bilgilerinde ne kadar doğru olacağı konusunda pek emin değilim nede olsa elemana yalan yanlış bilgi vermişsin zamanında....Yani bilgi konusundada bi garantin yok....(aslında kimsenin verdiklerinin bi garantisi yok)

Vereceğin bilgileri yinede okumak isterim faydası olsada olmasada....Saygılarımla....[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen bende bi poq anlamadım :)[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır daha da komigi,
"bir süredir takip ediyorum,ama cevap vermiyordum,cok komiksiniz,bi halt bilmiyorsunuz" diyen tipler.
İlk degil 2,3 oluyor bu.
Ayrıca tekrar söylüyorum Fatihkaraca ve ares serverındaki klanınızın sorunlarını lütfen özelden halledin.
Sosyal ağlarda paylaş

HasanMezarcı, sana tapıyom :D

Muhaha, len keşke başka bi nick bulsaydın ya!

İçim gıcıklanıyo lan. :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 4x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Adam Kompozisyon yazmış ama icinden 1 kelime cıkmaz adam gibi[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hasanmezarci, 28 Ocak 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
çok fifi

:tup:[signature][hline]Firearrow the Assassin
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

[Bu mesaj rockncoke tarafından 28 Ocak 2005 18:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yazık yaaa harbiden de yazık.... bak diğer forum başlığında bir arkadaş bir şey demişti. "Çok yüksek lvl larda nickleri değişik ama türk olan gizlenen insanlar var. " sebepmi arıyodunuz bunun için alın size sebep işte?......[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
Sosyal ağlarda paylaş

Düşün düşün ..... işin, diyorum başka bi şi demiyorum. Ya azıcık insanlara tahammül edin, yorum yapmayın yahu, belliki bu forumda olan bi şahsiyete yazılmış bi şey... anlamsız bi tartışmaya giriyoruz :-)[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
Sosyal ağlarda paylaş

Geyik bi yana, en ifrit olduğum hadise şudur.

İnsanlar sürekli birbirini lekelemeye çalışıyor. Ya kardeşim sen şunu anlamadın galiba. Burada bahsettiğin kişinin bize bi zararı olmadı şu ana kadar. Durup dururken böyle bişe yapacağını da zannetmiyorum. Bu forumda senin yazdığın yazılardan etkilenip,
ismi geçen kişiyle muhabbetini kesecek adam zaten takılmasın bu forumda. Bi sorunun varsa "kardeşim sen bana böyle böyle yaptın, şöyle dedin, buradan verdin." şeklinde mesajını özelden atarsın. Burada sansasyon yaratmaya çalışmayın. Başkalarını bilmem ama bu hareketi yapan kim olursa olsun gözümde değerini kaybeder. (bak daha seni tanımadan antipati yarattın)

Yapmayın şu olayı. Burada kimse sizin birbirinize bok atmanızı çekemez. Hergün aynı olayla karşılaşmaktan şahsen sıkıldım.

Bu ortamda sadece bilgi alışverişi ve geyik yapmak o kadar zor olmasa gerek...

Mesaj yazarken 2 kere düşünün.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 4x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...